Poliepen - voorstellen Romagi

Romagi

Well-known member
Ik ken mijn darmen en hoe ze reageren op voedsel enz vrij goed.
Sinasappelsap bv zorgt dat ik na een paar uur op de WC zit (maar gebeurt niet meer altijd) en dat de spoelingen beter gaan.
Maar soms gebeurt er iets dat ik niet snap. ooit begon ik met extra enzymen en dat is het enige supplement dat aantoonbare verbetering gaf, dus neem ik iedere dag.
Gisteren was een rare dag, ik had een afspraak, kwam heel koud thuis, eten stond klaar maar ik nam warme thee.
Laat in de avond wilde ik alsnog de groenten opeten, maar bedacht dat ik nog geen enzymen (in cocosyoghurt) had genomen die dag. Deze keer verse aarbei puree erdoor om het lekker te maken.
Een half uur later zat ik op de WC terwijl ik smorgens helemaal leeg was.
Ik heb nog nooit extra op de WC gezeten van enzymen.
AARDBEIEN. Ik kan niet tegen aardbeien.

Ik had al iets heel vreemds gemerkt tijdens het spoelen. Nooit aan aardbeien gedacht.
 

Romagi

Well-known member
De laatste darmspoeling (2x gespoeld) was afgelopen maandag. Dus donderdag mag ik verwachten dat er een succesvolle spoeling zal zijn. Niet dus. helemaal NIKS.
Ik had een 2e spoeling erachteraan kunnen proberen maar niet gedaan.
Vanavond nogmaals proberen of anders morgenochtend.
Ik nam te weinig (1x) i.p.v. 3x magnesium. alles kan van invloed zijn.
Vandaag Darmmanagement besteld.
Op die site staat nog veel extra info. mogelijk vind ik daar nog iets.
Ook forefronthealth heeft een methode om zelf je schildklierfunctie te meten. Dit betekent wel dat je veel de temp. moet meten. voor en na het eten.
Mijn ochtend-temp. was 36. De 37. haal ik niet per dag. (schildklier?).
Ik moet echt meer tijd besteden aan zoeken naar oplossingen want die kou is voor mij een teken dat het niet oke is.
Veel te doen dus.
 

Romagi

Well-known member
GLUTEN
Ik eet al jaren dezelfde crackers. spelt/rogge. Daar heb ik geen last van terwijl er wel gluten inzitten.

Gisteren nam ik een mini-stolletje = Tarwegluten.
Dit eet ik nooit.

1,5 uur later zat ik zeer langdurig op de WC met o.a. veel meer krampen als normaal. eerst ingedikte ontl (zeer moeizaam) , daarna alsnog diarree. .
Het hele proces duurde (dus met tussenpozen) 2 uur maar weet wel zeker dat ik daarna goed leeg was.

Smorgens had ik pap gegeten met rijstemelk en haver. Dat zou geen klachten moeten geven.
Kan 1 broodje zo,n invloed hebben?
Ik eet wel af en toe koekjes waar ook tarwe inzit en daar heb ik geen last van.
Morgen ben ik langdurig onderweg.

Arts wil dat ik een klein beetje bitterzout neem. dan komen de darmen in actie zoals hierboven beschreven.
Een spoeling geeft rustige darmen.
Voedsel waar ik niet tegen kan geeft krampen en diaree.

Gisteren ontvangen Darmmanagement. Dat moet darmen gezond houden = oke maar tegelijkertijd darmen in beweging brengen.
Ik durf het niet in te nemen.
 

Romagi

Well-known member
---------------------------------------------------------------------
Zijn er hier mensen die hier iets zinnigs over kunnen zeggen?

Aanvankelijk dacht ik - het is allemaal zo,n gedoe.
Maar, ik heb bewijs dat er behalve een poliep in ieder geval GEEN kanker was.
Toch is er een grote operatie gekomen, o.a. omdat er in de eierstok iets gevonden was. Maar' het komt veel voor dat vrouwen dit hebben, niemand heeft er dan weet van en niemand heeft er last van. Het wordt soms toevallig gevonden.

Ik heb zelf ook en fout gemaakt, ik had een 2nd opinion moeten vragen. Ik heb contact met iemand die wel een 2nd opinion heeft gedaan en die heeft een simpele operatie gehad (had wel kanker) sindsdien alles oke.

Ik wil op de een of andere manier "genoegdoening". Geen geld.
 

Romagi

Well-known member
Maandag ga ik naar Munksgaard = chiropraktiker in Heemstede. Daar was ik al eens eerder voor dezelfde klacht (in 2017) dat is alweer 6 jaar geleden.
Vorige week weer een scan laten maken van de energie in de rug. Die is zeer laag.

Mijn laatste bloedonderzoek en ontl. onderzoek zijn oke. Wel teveel candida. = al jaren zo. = ander onderwerp. Het gaat mij om de duizeligheid. Artsen geven als reden bv candida, dat ik beter moet ademen, iets te hoge bloeddruk, stres.
Natuurlijk heeft dat invloed, en daar werk ik aan,

Maar de rug, nee hoor.
Maar het klopt niet. Als ik stilzit heb ik nergens last van. Als ik beweeg in huis - de gewone huishoudelijke dingen - ben ik de hele dag duizelig, alleen in veel mindere mate. Ik ben dan zowiezo Niet gestressed omdat ik niet weg hoef, WC is in de buurt dus angst is er niet. bovendien darmklachten zijn aanzienlijk verbeterd.

Als ik fiets valt de duizeligheid ook mee, terwijl er een zekere angst is om te vallen.
Maar het zitten op het zadel en vasthouden van het stuur zorgt voor minder duizeligheid. Op en afstappen gaat slecht. De inspanning en het boodschappen doen zorgt weer voor meer duizeligheid.
Het is niet alleen mijn hoofd. Het lijkt alsof mijn benen niet recht vooruit willen. Ze zwalken alsof ik dronken ben.

Natuurlijk heb ik een leven van angst achter de rug. WC klachten gaven stress en angst. OOk viel ik af en toe bijna flauw tijdens het fietsen. Begon vanuit de buik. afgelopen zomer was de laatste keer.
Ik heb wel een 6e zintuig ontwikkeld.

Munksgaard zegt het kan zeer zeker vanuit de rug komen. Ik heb aantoonbare zenuwschade en ik zeg - het komt vanuit mijn rug.
Als behandeling Munksgaard niet helpt moet ik het maar zo laten zoals het is en verder geen artsen meer bezoeken.
 
P

PeeJee

Guest
Romagi,
Na her en der wat meegelezen te hebben reageer ik met je te adviseren te kijken naar B12 en jodium. Beiden zijn al eens voorbij gekomen, echter het valt me op dat je ze redelijk snel weer van tafel af hebt gegooid.

B12:

Bij B12 komt ook de relatie met de schildklier in beeld. Diverse links met info hierover te vinden op bovenstaande site via interne zoekopdracht op die pagina.

Het boek 'Genezen met Jodium' van Dr. Sircus is ook al genoemd. Ik zag dat je vond dat je dat al voldoende ingezet hebt, echter betwijfel ik dat ten zeerste daar je zeker wat anders had moeten ervaren dan de concluderende 'niets'.

Voor B12 is de enige juiste expert in de reguliere zorg gezeteld in Rotterdam: https://b12-institute.nl/

Angst houdt een mens binnen de matrix. Je angsten [waar je immers zelf over schrijft] houden je weg van je pad. In de zorg zijn geen antwoorden te vinden. Stel vragen aan je Schepper, vraag Hem je pad te wijzen en de antwoorden zullen zich aandienen.
 

Romagi

Well-known member
Over Addison Biemer had ik al eens gelezen. Er is nu een paar maal B12 gemeten en zou hoog genoeg zijn dus oke.
B12 heb ik niet van tafel gegooid, integendeel.
Ik heb zelf wel mijn twijfels of een hoge gemeten waarde inderdaad oke is. Ik slik nu 2x per dag 1000mcg methylcobalamine van Proviform.

Ook kreeg ik een boek mee van arts Carel Hoffman over candida.
Hans Stormer uit Haarlem had het ook direkt over Candida (met een speciaal (zonder suiker) dieet. Niet toegepast maar zou het alsnog kunnen doen.
Een paar dagen terug ook een verhaal over candida op mijn computer, dat alles uitsterft behalve candida. (stond in een tijdschrift, kan het niet meer terugvinden.

Jodium heb ik zeker gebruikt maar nooit iets van gemerkt en daardoor geen nieuwe meer aangeschaft. Jodium wordt trouwens nooit gemeten als ik een bloedonderzoek krijg. Maar natuurlijk kan ik jodium nemen.
Hoewel ik momenteel niet alles tegelijk wil doen. Ik wil zelf voelen of het iets doet en dat is ook gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Hier in amsterdam Bijlmer is ook een B12 instituut. Met per afspraak een prijs van 366,- minimaal 2 afspraken nodig.
Mijn afspraken daar heb ik uiteindelijk afgezegd.
Ik weet niet of Rotterdam hetzelfde adviseert/doet als Amsterdam.
Zal vanavond kijken.

Blijft dus staan als oorzaak B12 of Candida of Jodium.
En dan kan het dus ook nog EN EN EN zijn.
Dat maakt het weer lastig.

En dan de zenuwschade niet te vergeten. De gemeten energie in de rug is aantoonbaar te laag. Munksgaard Heemstede acht het waarschijnlijk dat het vanuit de rug komt maar zegt erbij dat hij het ook niet zeker weet.

Er is een onderzoek geweest naar zenuwschade vanuit de endeldarm waarbij er blijkbaar meer zicht is in de operatie methode zodat er minder schade is. Zij spreekt over 4000 gevallen per jaar.
Waar zijn die 4000 gevallen? Waarom kan ik ze niet vinden. Wat zijn hun klachten? Zijn die mensen ook duizelig?


In principe heb ik natuurlijk geen arts nodig. Ik heb graag een bevestiging maar in the end kijg ik die niet. Daarom praat ik steeds over intuitie. (God) Gewoon doen wat me het beste lijkt.

Gevonden!
 
Laatst bewerkt:
P

PeeJee

Guest
B12 tekort veroorzaakt zenuwschade en zou dus wel eens de oorzaak kunnen zijn bij je.
Meten als je suppleert heeft geen nut en verder heeft het geen nut om alleen maar B12 in het bloed te meten.
Dit staat allemaal wel op de site van H. de Jong.

Ook het B12 Institute heb je niet nodig, want B12 kan je zelf spuiten. Goed onderzoeken en doen. Wat kan er gebeuren? Wat ze doen is testen [maar je slikt al B12 dus dat kan niet meer], je verhaal bekijken, concluderen dat er mogelijk een tekort is en B12 voorschrijven. Alles via de reguliere zorg. Dat is een keuze en die is aan jou.
Als je geen arts nodig hebt [zoals je zegt] bezoek die dan ook niet. Het enige wat al die 'zorg' brengt is afleiding van het juiste en dikke rekeningen.

Het is geen of B12 of jodium of candida. Het houdt allemaal verband met elkaar.

Succes, je kan dit allemaal gewoon zelf. Duik erin [lees de site van H. de Jong en het boek van Sircus, dan heb je alle benodigde info] en laat je niet afleiden door het systeem / de matrix.
Sircus heeft overigens ook een website bomvol informatie en een youtube-kanaal.
 
Laatst bewerkt door een moderator:

Romagi

Well-known member
Ik heb me aangemeld bij Sircus.
Ik had wel even artsen nodig want de ontl. wilde ik onderzocht hebben plus mijn bloed. Alles oke. Ortho-artsen. Kleipool en Carel Hoffman
De rug-energie gemeten bij Munksgaard is een uitgangspunt.
Energie is te laag .
Feitelijk activeert men daar het zenuwstelsel rechtstreeks.

Dit zijn wel mijn laatste pogingen voor mijn gezondheid. Ouderdom begint mee te spelen. dus dan geen bloedonderz.en ontl. onderz. meer.
 

Romagi

Well-known member
Tijdens al die jaren van darmspoelingen had ik gelukkig zeer zelden buikpijn.
De spoelingen hadden een soort regelmaat. smorgens (of ,s-avonds).

Ik kan niet voelen of ik moest spoelen ja of nee. Ik doe het n.a.v. mijn aantekeningen. 2 dagen niet gespoeld betekende dat er resultaat moest zijn en als ik nog langer wachtte (dus 3e dag) zag ik dat in ondergoed of voelde regelmatig klieine beetjes zitten in de endeldarm, die worden er dan uitgeduwd.
Soms wel een kwartier stevig masseren en denken - het gaat niet lukken - en dan lukte het toch. Darmen moeten heel zeker meewerken anders gebeurt er niets. Zeer waarschjnlijk geeft de druk van water een stimulans. Altijd na de 1e ronde kwam er een 2e ronde. maar wel vaak eerst doorgaan met masseren enz. Die 2e golf was altijd diaree en zo wie zo niet verteerd. En dan was ik goed genoeg leeg om 2 dagen niets te hoeven doen. Dat had ook geen zin. Er kwam toch niets.
Sinasappelsap kon ik gebruiken om stoelgang "een zetje" te geven,

De laatste tijd gaat het erg slecht. Wel mooi ingedikt maar zeeeer moeizaam. geen 2e golf diaree. Het lijkt alsof de diaree definietief weg is en dat is prettig.

Maar nu heb ik wel buikpijn. = dragelijk maar de ontl. schuift niet op.
Blijft hangen ergens op de plek van Bauhin, daar heb ik het altijd al over gehad.
Die gevoelige plek is er nog steeds maar waarom schuift het niet voldoende op?

Extra sinas al geprobeerd met een beetje bitterzout. In de ochtend innemen betekent pas naar buiten als het gewerkt heeft. Laat in de middag is dus het beste.

Vandaag weinig supplementen genomen = o.a. geen enzymen en probiotica.

Voor de trage schildklier neem ik iedere dag 30 mg T4/T3 in de ochtend en vul het aan met Pregnenolone = voorbode voor de schildklier, werd geadviseerd bij forefronthealth.
Ik heb het gedurende de dag steeds koud, ook koude handen en voeten daarom gok ik het op de schildklier. Ook duizeligheid kan van de schildklier komen.
Vandaag ook extra TG 100 geslikt en Triple action Thyroid, andere dingen weggelaten vandaag.
Extra jodium is nu in huis.

En zo sukkel ik maar weer verder.
 
Laatst bewerkt:

Forum statistieken

Onderwerpen
4.431
Berichten
444.448
Leden
8.569
Nieuwste lid
lienpaul
Word vaste donateur van dit forum
Bovenaan