Cholesterol

Dit is even abracadabra voor mij, zal het nog eens goed gaan lezen. Wie weet of het dan binnenkomt. Maar even in reactie op die onderverdeling: bij mijn vriend is deze week ook een stafylokokken infectie geconstateerd, daar wordt hij nu voor behandeld. Als ik het goed lees, zou dit te maken kunnen hebben, met zijn hogere cholesterolgehalte?
 
Die twee hebben niets met elkaar te maken. De reden waarom geadviseerd wordt om naar het triglyceridengehalte te laten kijken heeft met ontstekingswaarden te maken, omdat een cholesterolstijging altijd te maken heeft met een LEVENSREDDENDE reactie op ontstekingen, met name aan de vaatwanden.

Mike
 
Oef, dit klinkt wel heftig. Is dit het enige wat mijn vriend nu kan doen, naar de tryglyceridengehalte laten kijken of is er nog meer? Ik vind het wel schrikken eigenlijk
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.693
Berichten
630.011
Leden
8.704
Nieuwste lid
Freedomfighter2
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan