Fries Foar Frijhiid
Well-known member
Gezondheidsvoordelen van radiant energy:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Opnieuw inspirerende woorden van Jordan Peterson:
Mike
Opnieuw inspirerende woorden van Jordan Peterson:
Mike
Mike,
Denk jij dat uiteindelijk maar 4 tot 6% zich laat vaccineren? In mijn directe omgeving hoor ik nauwelijks critische geluiden, ik heb soms eerder het idee, ook met het ook op de druk die vanuit overheid en media zal toenemen (mensen zullen worden verleid/gedwongen), dat er uiteindelijk maar een paar procent van de mensen zal zijn die voet bij stuk houd en de spuit gewoon pertinent niet neemt. Of is dat vooral de situatie in NL, en zijn mensen in andere landen niet zo volgzaam?
Arie
Je moet dit wereldwijd zien. In het westen zal de vaccinatiegraad aanzienlijk hoger zijn dan elders in de wereld. Ik denk dat we al dicht tegen de 4-6% zitten wereldwijd, als dat al niet het geval is. Dit zou betekenen dat we op zeer korte termijn letterlijk wereldschokkende info kunnen verwachten die mensen massaal tegen de prik zal doen keren!Mike,
Denk jij dat uiteindelijk maar 4 tot 6% zich laat vaccineren? In mijn directe omgeving hoor ik nauwelijks critische geluiden. Ik heb soms eerder het idee, ook met het ook op de druk die vanuit overheid en media zal toenemen (mensen zullen worden verleid/gedwongen), dat er uiteindelijk maar een paar procent van de mensen zal zijn die voet bij stuk houd en de spuit gewoon pertinent niet neemt. Of is dat vooral de situatie in NL, en zijn mensen in andere landen niet zo volgzaam?
Arie
4-6% lost forever. Ik heb er over nagedacht en ben op de volgende 3 interpretaties uitgekomen, die volgens mij allemaal gelden:
1. De meest voor de hand liggende uitleg is dat 4-6% van de wereldbevolking het nooit zal begrijpen, ook niet als alles straks onthuld zal zijn.
2. Naarmate de spike-eiwitten zich steeds dieper in de cellen en het lichaamsweefsel van gevaccineerden nestelen zullen deze verworden tot patenteerbare chimera's en daarmee te ver verwijderd van de goddelijke blauwdruk en dus niet meer te redden. Days of Noah.
3. Dit zijn veelal goede, maar hopeloos naieve mensen. Na hun vroegtijdig overlijden a.g.v. de 'vaccins' zullen ze te goed zijn om naar de Hel te kunnen, maar omdat ze zich op basis van vrije wil hebben verbonden kunnen ze ook niet naar de Hemel. Lost forever, in een spiritueel niemandsland, hetzelfde nihilisme waarin ze tijdens hun leven reeds verkeerden. God is liefde, maar Hij doet wel aan tough love.
Volgens mij zijn alledrie van toepassing op de 300-400 miljoen mensen waar we om deze redenen beter nu al afscheid van kunnen nemen.
Mike
Er zitten ook kinderen en wilsonbekwamen tussen, die gedwongen zijn het vaccin te nemen. Deze mensen krijgen nog wel een plek in de hemel denk ik en zijn dus niet verloren. Zo gaat het percentage verlorene omlaag.
Joost