The Great Awakening

CMZ:

Our troops are being purged via unconstitutional covid "mandates"; many will be thrown out with DISHONORABLE DISCHARGES by December.

Contact your CONGRESSIONAL REPRESENTATIVE to stop this tyrannical mandate.

What happens to America's security if 30% of the Armed Forces are forced out?

Congressional Directory:

Dorothé
 
Dat zij iedereen twee jaar geleden ook toen er een training in Polen was en tanks door NL werden vervoerd...
Nu veel relevanter dan destijds. De Deep State probeert een oorlog uit te lokken tussen China en Taiwan. Q-post 38, met daarin 'Calm before the storm':

image.png
De white hats sturen schepen naar de Stille Zuidzee om de rust te bewaren en te voorkomen dat de black hats alsnog een wereldoorlog kunnen ontketenen. Patriots in control.

Mike
 
De gemiddelde Hollander wil of kan niet zien dat privileges door het invoeren v d gezondheidspas kan leiden tot het diskwalificeren van burgers tot Untermensch. Een bijkomend gevaar van het uitsluitingsmechanisme.


Naast deze uitsluiting zijn er de sociaal-psychologische effecten die veel te weinig worden meegewogen. Elke plicht tot identificatie is een kleine vernedering omdat ze de steriele en asymmetrische verstandhouding blootlegt tussen de controleur en de gecontroleerde. De gecontroleerde ervaart verantwoording te moeten afleggen over de normaal zo vanzelfsprekende eigen identiteit. Andersom ontstaat de valse indruk dat eenieder die alle registraties netjes op orde heeft, zich ‘terecht’ geprivilegieerd mag voelen. Dit gevoel wordt versterkt door de framing van vaccinatietegenstanders als ‘wappies’. Brede verontwaardiging en onderlinge argwaan tussen burgers zijn het gevolg.

 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.657
Berichten
611.705
Leden
8.695
Nieuwste lid
FAGAgueda5
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan