The Great Awakening

Via TG Paul Harmans:

DE STILTE VOOR DE STORM?
Dan Scavino postte gisteren een korte video () van een muzikant die op weg naar een optreden een kort fragment speelt en zingt van een deel van de tekst van de Creedence Claerwater song ‘Have You Ever Seen The Rain’ dat begint met de tekst: 'Someone told me long ago, there's a calm before the storm'. (Iemand vertelde mij lang geleden dat er een stilte voor de storm is.) Dat is wat Trump in 2017 kort na zijn aantreden in het Witte Huis, tijdens een etentje met militairen, ook verkondigde, nadat hij een gebaar met zijn arm en hand maakte dat op een Q leek en aan de aanwezige media vroeg of zij wisten wat dat betekende? De nep nieuws media waren heel nieuwsgierig en vroegen hem het te vertellen, Trump antwoordde: “Misschien is het de stilte voor de storm.” Waarop de media vroegen wat de storm is. Trump: “Daar kom je wel achter.”


Q heeft het 7 maal over de ‘calm before the storm’ gehad en vergeet hierbij niet dat Q altijd heeft gezegd dat de datum waarop hij post niet het precieze tijdstip is, het kan maanden en zelfs jaren later pas plaatsvinden, Q legt daarbij uit dat de Deep State meekijkt en dus met opzet op het verkeerde been moet worden gezet. Q heeft 43 maal in zijn berichten gezegd ‘Future proves past’ dus: ‘de toekomst zal het verleden bewijzen’ en dat is zeer vermoedelijk van toepassing op zijn berichten. Dus een Q post van 2017 kan heel goed pas in 2021 of zelfs nog wel een paar jaar later waarheid worden!:
https://qagg.news/?q=Future+proves+past

Q’s eerste post over de ‘calm before the storm’ was op 2 november 2017, toen nog onder de naam Anonymous en het was post 38 waarvan hieronder de vertaling:

Vier vliegdekschepen & escorte in de pacific? (Grote Oceaan)
Waarom is dat relevant?
Om te voorkomen dat andere regeringspersonen ons trachten kwaad te doen gedurende deze overgang? Rusland/China?
Of tegenovergesteld allemaal voor Noord-Korea? Of alle drie?
Denk logisch over de timing van alles dat gebeurt.
Neem nota van de toenemende militaire bewegingen.
Neem nota van het inzetten van de Nationale Garde morgen.
Neem nota van valse vlagaanslagen.
Volg Huma (Huma Abedin staat bekend als één van de belangrijkste medewerkers van Hillary Clinton. Vert.)
Maak geruststellende boodschappen gebaseerd op wat hier is bericht om die op andere platforms te verspreiden.

De stilte voor de storm.

Dan Scavino Jr. is een Amerikaanse politieke adviseur en hij diende in de Trump regering als White House Deputy Chief of Staff for Communications van 2019 tot 2021 en was Directeur van Social Media (voor Trump) van 2017 tot 2021. Er wordt wel gedacht dat Scavino heel nauw bij Q en zijn berichten is betrokken of zelfs Q is.
 
CMZ
Vertaling;
De komende gebeurtenis in DC op 18 september heeft een zeer hoge waarschijnlijkheid om een valse vlag gebeurtenis te worden.

Ik zal de gebeurtenis niet bij naam noemen.
Ik onderschrijf het evenement niet.
Ik hoop dat niemand van jullie aanwezig is.

Doe jezelf een plezier en blijf weg uit DC op 18 september.
Er is nog een halve dag over.
Heb troost in de wetenschap dat de waarheid komt.
PSBSR
Het is echt.
Het is onderweg.
Tenzij een onverklaarbare kracht van buitenaf het tegenhoudt, zal het enorm zijn.
Nog minder dan 12 uur te gaan.
PSBSR
In slechts een paar uur, verandert alles.
Je moet vannacht goed uitrusten.
Ze zullen niet goed rusten na morgen...
PSBSR

Dorothé
 
Paul Harmans bericht hier ook over:
1631090603190.png

1631090640543.png

Tsja, WAT hebben de berichten in bovenstaande afbeelding te betekenen? Gaat het om de resultaten van de Arizona audit? Gaat het om het openbaren van alle namen van de personen die op Epstein’s eiland zijn geweest, iets dat de rechter nu heeft bevolen? Gaat het over de 9/11 dossiers waarvan ook een rechter heeft bevolen die nu vrij te geven en waarin mogelijk een aantal hooggeplaatste Amerikaanse personen worden genoemd die zowel de 9/11 valse vlagaanslag op hun naam hebben staan, alsook op Epstein’s eiland zijn geweest en natuurlijk een vette vinger in de verkiezingsfraudepap hadden?

CodeMonkey postte zijn laatste bericht vanmorgen om 5:31 Nederlandse tijd. Vanmiddag rond 1 a 2 uur onze tijd wordt het eerste deel van de VS wakker, dus afwachten. Houd rekening met de kans dat er niets gaat gebeuren, we hebben al vaker teleurstellingen moeten verwerken en dat kan hier ook zomaar weer het geval zijn. Ik geloof niet dat CodeMonkey maar wat verzint, daarvoor zit hij te dicht bij het vuur, maar de tegenkrachten zijn nog steeds fenomenaal en voor de Deep State is het letterlijk een strijd op leven en dood. Tussen uiteindelijk alsnog de volledige macht over de hele wereld en mensheid, of tussen de doodstraf in Gitmo!
 
Via Paul:
Hebben de berichten van CodeMonkey te maken met wat John McAfee aan berichten post? Afwachten.

‘Ik sta aan de verafgelegen rand van het leven – kijkend in het duister. Het licht achter mij – het licht van mijn ervaring, is van geen enkele waarde meer voor mij?
Misschien is het van geen waarde voor iedereen. Als dat zo is, waar draait het leven dan om?

De zon is uiteindelijk ondergegaan, wachtend op de transformatieovergang vanuit het universum van het duister naar het licht. Ik heb vergunningen voor beide werelden.
Pas op:

De wereld zoals wij die kenden is ten onder gegaan.
Moeder natuur heeft teruggenomen wat van haar is.
Maar in deze gesloopte wereld heeft één persoon de sleutel tot overleven gevonden.
Na de ontdekking van het geavanceerde Quantum computersysteem, bekend als Q, onthulde hij de weg naar een nieuw tijdperk.
En een nieuwe wereld staat gereed om te verrijzen uit de as.
Ben je er klaar voor terug te nemen wat van ons is?

WWG1WGA

[N][C][VV][C] = Niets Kan Stoppen Wat Komende Is
NIETS’

John McAfee.

In een John McAfee post voorafgaand aan degene die ik zojuist vertaalde en plaatste:

'Aan alle corrupte machten binnen regeringen:
Ik begrijp jullie persoonlijke slechte wil. Jullie zijn slechts een product van het systeem waarin jullie gevangen zitten. Jullie hadden een kans eruit te stappen, maar jullie bleven – onthoud, er is niet één misdaad in jullie leven die ik niet zal onthullen en openbaar zal maken. Twijfel gerust op eigen verantwoording aan mij.

Het wapen gekozen door de krachten van het licht is de waarheid. Voor de machten van het duister is dat de leugen. Waarheid overwint altijd omdat de ondersteunende structuur voor het volhouden van een leugen altijd ineenstort en de ondersteunende structuur voor de waarheid, de waarheid zelf is.

GELADEN: OP GANG GEBRACHT
BLACK-OUT NOODZAKELIJK:
Geloof je in toevalligheden?
Wanneer begint het?
Wanneer zal het eindigen…?
Als het duister valt zal elke leugen onthuld worden:
De macht zal aan het volk teruggegeven worden.
Je zal een nieuwe wereld binnenstappen zonder bevelen.
Een nieuw begin, eindelijk…
De hele wereld kijkt toe als de wereld draait en duisternis naar licht wordt omgezet.
Ontwaak gij slaper.
Het is tijd:

Het is jou die mijn licht doet schijnen, de Heer, mijn God verlicht mijn duisternis…

N.C.S.VV.I.C (Niets Kan Stoppen Wat Komende Is)'

John McAfee.
WWG1WGA

 
Vreemd die doorgestreepte zinnen hierboven.....gewoon maar negeren want in het originele bericht is helemaal niks doorgestreept.
 
Gewoon even een update van mij.
We zitten op een kantelpunt. De waarheid staat voor de deur en heeft de klink al in de hand. Ze duwen de klink al naar beneden. Achter de deur is het toneelspel nog bezig. Ze wanen zich veilig. Alles wordt gezet op een totalitair systeem en drang wordt vervangen door dwang. Kaag wil het radicaler. Jawohl! Rutte zal buigen, buigen voor een minderheidskabinet, om maar mee te mogen doen. Hij zal daarmee de ideeën van D66 volledig gaan omzetten. Dit is verraad aan het volk en zijn menselijke en democratische waarden. Voor Rutte van geen betekenis. Samen gaan ze verder. Corona-waanzin. De volksgezondheid dicteert en de belangen voor voor de mensheid zijn ondergeschikt aan deze tirannie. Gaat het om ons mensen: Nee. De stikstof-waanzin. Drang heeft plaatsgemaakt voor dwang. Zoals Karel de Grote het al zei; dopen of je kop eraf. Nu worden de boeren gedwongen om te vertrekken. Doet dit de mensheid goed; Nee. De diversiteits-waanzin. Vele facetten, o.a. de opname van vele vluchtelingen, nu kijken we al niet meer (!) of ze gevaarlijk zijn, want deze mensen helpen gaat voor. Helpt dit de mensheid; Nee.
Laat ze maar doen. Laat ze maar hun ware gezicht van het monster tonen. Graag zelfs. Laten we gaan inzien dat we het beleid en de overheid geloven op basis van alleen maar het voorgeschotelde verhaal, zonder eigen denken. Dus niet op basis van feiten die we onderzocht hebben. Laten we maar allemaal gaan zien wie en wat er achter de maskers zitten en wat deze mensen willen. Ze kunnen niet meer terug en de fase van mooie praatjes is voorbij. Nu moeten ze munten of koppen gaan slaan, dus de tirannie komt gewoon op het scherm te staan. Wie nu nog niet ziet wat er gaande is en dat er hier een totalitair systeem gaande is wat dictatuur overspeelt, die wil het niet zien. Niet kunnen is niet meer van toepassing. Dit moet eerst nog erdoor. We kunnen de gordijnen al opzij gaan schuiven, want het toneelspel verandert al van thema. De gordijnen gaan niet meer dicht. Spreekwoordelijk eet elk totalitair systeem zijn eigen kinderen op, d.w.z. is gedoemd te mislukken. Ze weten het. Het is een laatste noodkreet. Ze willen de kruk van de deur afgrendelen, maar het is te laat. De waarheid gaat zegevieren. De waarheid zal altijd zegevieren, om de volgende reden. Een leugen verandert steeds, heeft geen blijvend verhaal. De waarheid zal altijd hetzelfde blijven, de waarden zullen nooit veranderen. Het beleid van D66 met zijn voltooid leven, zijn abortus, al zijn destructieve ideeën die het leven en de vreugde van het leven niet bevorderen maar afbreken, dat is leugen. De leugen wordt steeds weer aangepast en veranderd. De waarheid is echter dat het leven van de mensen vreugdevol moet zijn. Wij moeten niet allemaal ten onder gaan vanwege het corona-beleid, het stikstof-beleid en het diversiteitsbeleid. Maar zoals gezegd, laat ze nog maar doen. Ze kunnen niet meer terug en gaan zich openlijk tonen. En dan zal de waarheid de klink van de deur naar beneden duwen en zijn we vrij.

Dorothé
 
Laatst bewerkt:
CMZ melde net dat het rapport van de verkiezingen er was. Daarna was de link weg. Ik vermoed dat we zo meer weten.

Dorothé
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.620
Berichten
599.402
Leden
8.692
Nieuwste lid
ivermeds
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan