Ik wil hier even op reageren, je moet niet mee alles geloven of plaatsen zonder het te checken.
Quote:
Iklustvet
/photo/1 Mark Sleboda:"The daughter of the head of the Ukraine regime's SBU Intelligence Service, Valentyn Nalyvaichenko, advertises on social media for a human safari in the "ATO Zone" with the Natz Guard to kill Russians for $500 a pop. Confirmed."
Dit werd op 23 augustus 2014 op de Komsomolskaia Pravda Website geplaatst zie:
http://www.kp.ru/daily/26273.7/3150506/ En toen namen meerdere websites en sociale netwerken dit over zie:
http://ura.ru/content/primenews/24-08-2014/news/1052188267.html en hier:
https://www.facebook.com/TruthfromUkraine/posts/1533160253573988
En wat wordt er daar gezegd op de Komsomolskaia Pravda Website:
Quote:
Een journalist genaamd Alexsander Grishin zegt hier dat Valentyn Nalyvaichenko beter moet controleren wat zijn lieve dochter aan het doen is, dan complotten te onthullen tegen Oekraïne en de vangst van honderden vijandelijke spionnen en saboteurs. Ze biedt spannende excursies aan naar de gevechtszone voor slechts 500 dollar.
Een chauffeur haalt u op in Dnepropetrovsk met een pantservoertuig 'Privat-Bank security car'. U krijgt een uitrusting en beschermende spullen. U wordt meegenomen naar de basis, gemarkeerd met 'Б', waar de Nationale Garde is. Daar ontmoet je een agent voor verdere instructies. Alle details worden daar besproken ... de auto van Dnepropetrovsk gaat er twee keer per week heen, schreef ze op haar sociale netwerk pagina. En voegt eraan toe. – "Je kan zelfs schieten met een houwitser".
"Zonder het vermelden hoeveel extra dat kost. Toch, als je 'kan', dat betekent uiteraard extra betaling. Het is dus zeker te veronderstellen dat er mensen bereid zijn om op de 'vijand' te schieten vanaf veilige afstand. De eerste 'excursie', zoals deze dame schreef, was op 18 augustus".
"Of is de vader op de hoogte van het bedrijf van zijn dochter? Blijkbaar. Omdat de partner van zijn dochter de ‘PRIVAT’ company group is, die van de heer Kolomoiskii is. Verder, Nalyvaichenko's dochter is 26 jaar oud, ze werkte al voor de SSU, geleid door haar vader en voor de Kolomoiskii groep. Nu werkt ze bij de Nationale Bank van Oekraïne".
Het artikel is geïllustreerd met een screenshot van een VK webpagina met de “dochter” van het SSU hoofd. Volgens de pagina wordt Nalyvaichenko's dochter Alina Yatskiv (Аліна Яцkiв) genoemd en is ze 26 jaar oud. Ze werkte voor de SSU en nu de Nationale Bank, en ze helpt bij het beheer van de webpagina van ... Kiev dj's zie:
https://www.facebook.com/DJDuoDiamonds
Zullen we eens naar de echte feiten kijken: De naam van Valentyn Nalyvaichenko's dochter is Olga en ze ziet er helemaal anders uit. Deze informatie is beschikbaar in de SSU leiders bio en in Wikipedia.
Hier is een foto van haar, het meisje met de ballonnen achter zich (interview voor Segodnya krant) zie:
http://www.segodnya.ua/ukraine/nali...menjuk-vmecto-valentinok-pechet-pirozhki.html
Nu weer naar de zogenaamde dochter van Valentyn Nalyvaichenko "Alina Yatskiv (Аліна Яцkiв)" genaamd:
De foto die gebruikt is als zogenaamde dochter kan ook gevonden worden op de pagina “Prostitutes of Kirovograd”.
Zie:
http://sex-ukraine.net/prostitutki-kirovograda/prostitutki-ukrainy-alisa
Op Vk.com zie:
http://vk.com/bogena_r heeft “Alina” (Alina Yatskiv oftewel Аліна Яцkiв) vijf "beste vrienden", die in Moskou en St. Petersburg wonen. Op de pagina staat ook dat “Alina” verloofd is met Maksim
http://vk.com/id72340892 uit St. Petersburg. Onder de cadeautjes op de pagina zijn acht St. George Ribbons. Al deze informatie kan erop wijzen dat "Alina" mogelijk "geboren" is in Rusland. Haar eerste vermelding op de website is van 19 juli 2014. Sommige van haar berichten zijn in het Oekraïens met veel fouten.
Op 24 augustus heeft de auteur van het artikel het artikel bijgewerkt, met vermelding dat hij was misleid door zijn bron:
Quote:
“There has been a mistake in the article ‘SSU Head’s Daughter…’. As the author, I trusted my source too much and made a mistake. The person, arranging ‘shooting from howitzers’ is not Nalivaichenko’s daughter, though they have common life facts, birth place, etc. Different name was explained to me as the change of Russian name Olga to Ukrainian Olina.” (note, it is Alina in the text).
No explanation why surnames are different. Instead of this Aleksandr Grishin wrote:
Quote:
“Yet, I want to add such tours still exist in Ukraine and security cars are used in them (armoured ‘PRIVAT-bank’ vehicles, it makes no difference to the civillians of the Donbas, who takes the bloodthirsty tourists to ‘shoot’ — a daughter, a son or a namesake”.
Ja hier wil de auteur er weer een andere draai aangeven, en probeert er onderuit te komen, terwijl hij loog over de dochter van Valentyn Nalyvaichenko enz..... Je kunt alles zeggen op internet en veel vervalsen en draaien waar je je kont wilt hebben.