Carnivoor eten

Ik weet niet waar ik dit moet plaatsen,een heel erg bericht! Jelwin Kuipers van de Schotse Hooglanders in Opende moet zijn beesten VERWIJDEREN uit het Natuurgebied bij Leek waar zijn kuddes al 30 jaar lopen en moeten deels voortijdig naar de slacht!!! Omdat het gebied drassig EN er 2 zeldzame plantjes groeien wil Landschapsbeheer het contract opzeggen! Jelwin heeft zelf niet genoeg weides om al zijn koeien te houden en krijgt straks niet genoeg inkomen meer!!!! Gaat het DIE kant op in Nederland dat er straks geen grasgevoerd rundvlees meer is omdat de "natuur" VOOR gaat en de dieren moeten verdwijnen???? Ik schrok hier van. Ik kan niet het artikel hier plaatsen,staat o.a. op Facebook maar dat heb ik niet. En op NVHN,maar kan ik niet openen. Mike,jij bent wel eens bij Jelwin op de boerderij geweest,mogelijk kun je hem om meer info vragen?????
 

Dat minder vaak voor nummer 2 herken ik maar al te goed in periodes dat ik naar conscious festivals ga waar vegetarisch wordt gegeten. Best lekker maar joh ik hoef 3 dagen niet voor nummer 2 net als deze dame.
 
  • Leuk
Waarderingen: Surv

Dat minder vaak voor nummer 2 herken ik maar al te goed in periodes dat ik naar conscious festivals ga waar vegetarisch wordt gegeten. Best lekker maar joh ik hoef 3 dagen niet voor nummer 2 net als deze dame.
Mooi inspirerend verhaal maar ook een beetje een eye-opener voor mijn manier van eten. Ze zegt dat ze eens in de 2 weken een stoelgang heeft. In mijn begintijd van mijn carnivoor dieet, 5,5 jaar terug had ik eens in de week een stoelgang met mijn compleet rauw dieet. Nu is dat al lang niet meer, nu bijna dagelijks. En ik denk dat dat komt omdat ik bijna alles rauw eet. Ik ben de laatste tijd meer vlees gaan bakken en ik denk dat ik die trend door ga zetten omdat dat de verteerbaarheid ten goede komt. Ik heb ook meer zin in gebakken en gestoofd vlees en wordt ook wel beïnvloed door studies op de site van de westonaprice foundation. Hoe eten jullie je vlees, rauw, gebakken, gestoofd en wat doe het met de verteerbaarheid?
 

List of micronutrients in ground beef:

Vitamin B12 (Cobalamin)
Vitamin B6 (Pyridoxine)
Niacin (Vitamin B3)
Riboflavin (Vitamin B2)
Thiamin (Vitamin B1)
Pantothenic Acid (Vitamin B5)
Folate (Vitamin B9)
Biotin (Vitamin B7)
Vitamin A
Vitamin E
Vitamin K
Iron
Zinc
Phosphorus
Selenium
Potassium
Magnesium
Sodium
Copper
Manganese
Chromium
Molybdenum
Cobalt
Nickel
 
Tsja, ze behoort tot de 7de daagse Adventisten die het dieet van Eden volgen, Genesis 1:29, 2:16 en 3:18
Ook zei God: ‘Hierbij geef Ik jullie alle zaaddragende planten en alle vruchtbomen op de aarde; dat zal jullie voedsel zijn.’

Hij waarschuwde hem: "Je mag van alle bomen in de tuin eten zoveel je wil.

En doornen en distelen zal hij u voortbrengen, en gij zult het gewas des velds eten.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.657
Berichten
611.850
Leden
8.695
Nieuwste lid
FAGAgueda5
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan