Viruswaanzin/Viruswaarheid

1. Willem vertelt…


Lieve mensen,



De zomer is nog maar even, wellicht was vorige week de laatste echte zomerweek. Ondanks alle desinformatie vanuit het KNMI en andere overheidsinstanties is er helaas geen noemenswaardige opwarming en is het nog steeds vrij regenachtig in Nederland. Laat dat de pret niet drukken, het leven bestaat uit meer dan goed weer.



Vooral met de bewustwording gaat het de goede kant op.

De bosbranden in Europa zijn allemaal aangestoken, dat is voor een groot deel van de bevolking wel duidelijk. De mRNA-prikken zijn niet veilig, niet effectief en niet nodig, ook dat is goed doorgedrongen. Het meest brisante echter was de handreiking van de politie; intern is er een handleiding gedeeld over complotdenkers. Voorbeelden van moestuinen of spreken over migratie en militarisering of toeslagenschandalen zijn kennelijk alarmbellen. Het feit dat dit document ook bij veel agenten in het verkeerde keelgat schiet, laat zien dat de rek er wel uit is. Waarom dit zo positief is, is omdat de ommekeer alleen van binnenuit kan worden ingezet. Uiteindelijk zullen ambtenaren gezamenlijk in verzet moeten komen, omdat ze zien dat zij worden uitgespeeld tegen het volk en over een paar jaar worden afgedankt omdat AI hun baan overbodig heeft gemaakt.



Juist nu is het van belang om je helder te uiten, vooral ook naar je omgeving, niet om te overtuigen maar om zaadjes te planten voor waarheid. Het broeit al langer en deze zomer zou wel eens een groter ontwaken kunnen zijn, mits er door ons niet wordt meegegaan in de afleidingstrein. Oekraïne, Israël, migratie, stikstof, boeren, klimaat, covid, het zijn allemaal manieren om polarisatie te veroorzaken. Ik hoop dat wij als beweging voor waarheid, vrijheid en liefde daarboven kunnen blijven staan. Ik bedoel daarmee niet dat je geen mening moet hebben of moet uiten over deze onderwerpen, maar laat de onderwerpen niet tussen jou en de ander in staan. Uiteindelijk zijn de mensen die de narratieven verdedigen ook slachtoffer van dezelfde groep social engineers. Ik hoop dat wij als groep de digitale ID, AI, CBDC, carbon credits, Palantir en de surveillancemaatschappij als hoofdlijn kunnen behouden, want daar is eigenlijk weinig onenigheid. Ik heb weinig mensen gesproken die het wel prima vinden dat de overheid bepaalt waar je je geld aan uit mag geven, of hoeveel vlees je mag eten etc etc. Juist deze onderwerpen worden door politiek en media vermeden.



Waar ik ook uit afleid dat het regime de controle verliest over het discours, is de fanatieke vervolging van dissidenten. Het is inmiddels normaal geworden dat er meerdere mensen vastzitten omdat ze zich onbehoorlijk zouden hebben geuit. Dit is dictatuur ten voeten uit. In een democratische samenleving is het eigenlijk niet nodig om uitingsdelicten aan te pakken zolang er geen echt gevaar wordt gezet. De meest vergezochte aanklachten worden door middel van software, AI en OSINT in elkaar gedraaid, en de rechtspraak stempelt alles af.



De persoonlijke offers zijn vervelend. Zo merk ik ook nog steeds een ziekelijke focus van het OM om schade toe te brengen aan mijn leven door strafzaken die tot stand kwamen met bewijsvervalsing toch meerdere keren voor de strafrechter te brengen. Het wordt daarmee wel heel duidelijk wat de doelen zijn. Niet het herstel van de rechtsorde of preventie voor de samenleving, dat wordt nog wel geopperd maar heeft geen enkele overtuigingskracht.



Natuurlijk is het niet fijn om vervolgd te worden en is het nog minder fijn om vervolgd te worden in een systeem waar rechters verre van onafhankelijk zijn en heimelijke besprekingen hebben met de aanklagers, toch is het goed dat het gebeurt om het zichtbaar te maken. De diepe systeemcorruptie laat zien dat er echt geen rechtspraak is in Nederland.



Zoals de politiek effectief geen enkele inspraak geeft voor de burger, zo geeft de rechtspraak geen enkele bescherming tegen de macht van c.q. het machtsmisbruik door de overheid. We zullen het zelf moeten doen door telkens te laten zien dat rechters inderdaad toestaan dat het OM strafbare feiten pleegt, en daarmee mededader worden aan de heksenjacht op dissidenten.



Wat mij ontroert is de enorme steun die ik nog steeds van jullie allemaal ontvang alsmede, niet in de laatste plaats, de donaties om de rechtszaken te kunnen blijven volhouden. 16 oktober is het OM van plan om de zaak waar ik 4 juli 2024 voor ben vrijgesproken toch in hoger beroep voor te laten komen. Ik ga die strijd graag aan, het is weer een mogelijkheid om de misdrijven van het OM aan te tonen in de rechtszaal. Ongeacht of rechters ernaar luisteren weet ik dat jullie het zien en het delen, en dat daarmee de verontwaardiging en bewustwording van de systeemcorruptie in de rechtspraak alleen maar groter worden. Hiervoor mijn diepe dank.



Blijf in liefde en wees vrij, het leven is te mooi om te laten verpesten door een groepje griezels.
 
 
 
Op weg naar Georgie werd ik weer eens staande gehouden door de Kmar. De directe aanleiding was een klimaat protest waar ik getuige van was. Zoals de dienstdoende agenten al inschatten maakte ik daar geen deel van uit. Toch was ik verwonderd van het razendsnelle ingrijpen door de Kmar. In mijn ondervraging kon ik zelf ook nog een paar vragen stellen.

Mijn vragen waren

Is er verscherpt toezicht ivm demonstraties? Ja

Wordt ik staande gehouden omdat jullie mij herkenden? Ja

Sta ik geregistreerd in het GRIP systeem? Nee

Sta ik geregistreerd in de CTER? Geen antwoord.

https://deeplink.rechtspraak.nl/uitspraak?id=ECLI:NL:RBNHO:2025:10007 goed natuurlijk dat het gebiedsverbod is opgeheven van de vorige demonstranten. Toch is het een veeg teken dat de KMar zijn eigen protocol uitvoert rn dubieuze of iig niet transparante criteria aanhoudt.

De mensen in het filmpje zijn inmiddels vrijgelaten, van een aantal is de status nog niet zeker.

Dit is overigens niet de eerste keer dat ik ondanks dat ik niet deelnam aan een demonstratie en toch werd staande gehouden, de vorige keer was Waku waku in september 2021, ook daar kregen de MEers van hogerhand door om mij lastig te vallen.

Het gesprek met de KMar van vandaag uiterst correct en vriendelijk, het probleem zit hem in de ondoorzichtige signaleringen zoals met Palantir en CTER wordt gedaan.
 
Lieve mensen,

Velen vinden het eigen schuld als je nu nog een prik neemt tegen een verkoudheidsvirus waar je al 8 keer eerder tegen bent geprikt en je desondanks elk jaar toch een snotneus oploopt. Daar zit natuurlijk wel wat in. Hoever moet je gaan in het helpen of zelfs redden van anderen? Een roker weet dat het niet gezond is en reageert geërgerd of helemaal niet op het goede advies om te stoppen.

Ik denk dat de vergelijking in zoverre opgaat, omdat we te maken hebben met een verslaving. Een verslaafde stopt niet door logica te volgen of naar goede adviezen te luisteren. Pas als er dingen echt fout gaan in zijn/haar leven dan kan er ruimte zijn voor reflectie en moed voor verandering, maar zelfs dan zal in veel gevallen het stoppen slechts tijdelijk zijn.

De moraal is dus deze mensen niet langer goed voor te lichten of de waarheid te vertellen, of te confronteren met de mogelijke gevolgen van hun destructieve keuze, maar om ze te laten merken dat je ze zal missen als ze er niet meer zijn en je best te doen voor de tijd dat ze er nog wel zijn.

Dat neemt natuurlijk niet weg dat we de prikpushers lik op stuk moeten geven; juist zij die anderen bespelen op hun zwaktes en voorzien in een ongezonde hobby moeten worden tegen gesproken. De injecties zijn niet veilig, niet effectief en bovenal niet nodig, ze voegen niks toe aan het leven van degene die zich keer op keer laat inspuiten.

We voeren met de stichting al jaren een juridische strijd tegen het gebruik van de experimentele gentherapeutische injecties. Meerdere overheidsinstanties willen geen openheid geven, maar roepen om het hardst dat wij de wetenschap moeten vertrouwen. Iets dat amusant is, ware het niet dat er dagelijks nog mensen overlijden aan de gevolgen van deze prikken.

In de VS doen Kennedy en zijn team er alles aan om de voortdurende verminking van kinderen, zwangere vrouwen, zieken en gezonde burgers te voorkomen. Ook daar zien we een taai gevecht van een groep experts en beleidsmakers en bovenal investeerders die deze nieuwe markt met hand en tand verdedigen.

Sommigen van jullie merken op dat het C19-gedoe nu niet meer het meest belangrijk is. Er zijn nu namelijk enorme problemen waarbij je geen keuze hebt, dit in tegenstelling tot de prik waarbij je in ieder geval nog kon en kan kiezen. Ik denk dat deze opvatting een misvatting is. De mensen die de prik wilden verplichten zijn namelijk dezelfde mensen als degenen die nu met staatsgestuurde mensenhandel het land omvolken.

Als er geen mensen ter verantwoording worden geroepen, als er geen prijs wordt betaald voor misdaden en als er niet wordt toegegeven dat er zeer zware fouten zijn gemaakt, dan weet je één ding zeker: ze zullen het weer doen. Daarom moeten we doorduwen op het C19-dossier, ook omdat het een duidelijke zaak is: de overheid pleegde misdrijven. Die zijn nu bewezen door de vele Woo-documenten. Alleen met een effectieve berechting van de grootste daders en de grootste misdrijven kan dan het vertrouwen hersteld worden.

Voor mij gaan de verkiezingen dus nog altijd om het ter verantwoording roepen van de daders en medeplichtigen. Zonder transparantie geen waarheid, zonder waarheid geen rechtvaardigheid, zonder rechtvaardigheid geen vrije samenleving.

Dat het regime na te zijn ontmaskerd gewoon doorgaat met het plegen van misdrijven, het vervolgen van critici en het verduisteren van bewijsmateriaal zou voor iedereen die zich ooit heeft uitgesproken van het grootste belang moeten zijn. Toch wordt er wel erg makkelijk gekeken naar antisemitisme of islamofobie, of femicide of LHBTI etc. etc. Laat dat los, houd je ogen op de bal.


16 oktober gaat de Den Haag-strafzaak naar een hoger beroep. Waanzinnig natuurlijk, aangezien het OM zogenaamd een principiële uitspraak wilde. Dat hebben 3 rechters gedaan met de vrijspraak van mij op 4 juli 2024, toch was dat onacceptabel voor het OM. Wat nog het meest verbaast is dat in deze zaak het OM ook aan bewijsverduistering heeft gedaan en delen van het dossier heeft afgeschermd.

16 oktober is er weer een mogelijkheid om het OM in te laten zien dat niet de demonstrant, maar het OM zelf de rechtsstaat ondermijnt. Ik zal het OM wederom vragen om tot inkeer te komen en oproepen om de hand in eigen boezem te steken en toe te geven dat mijn vervolging geen redelijk doel nastreeft, maar het stellen van een voorbeeld voor iedereen die zich ook uitspreekt tegen de systeemcorruptie.

Blijf in liefde, want we gaan dit winnen.
 
 
België wil leger inzetten om drugs?

Week 37 schuift Nederland de oorlog in.

Nieuwe pandemie in aantocht?

Israël bombardeert Qatar.

Frankrijk verkeert in chaos.

Nepal wankelt richting revolutie.

De moord op Charlie Kirk zet alles op scherp.

Soevereinen krijgen de zwarte piet.

Veiligheidsregio’s draaien mee in spionage op burgers.

DNA in de injecties blijkt veel meer dan toegegeven.

De digitale wallet is volgend jaar een feit.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.611
Berichten
592.851
Leden
8.690
Nieuwste lid
Pvroon
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan