WWG1WGA!

Joost, jou draakje lijkt erg op deze, staat ook in dat boek beschreven.

Tvk5igcau7rm0oev89z3tv21ptzlidamk.jpg


Er zouden in dat boek 3 soorten Jenny Hannivers staan:

Tp5tfvi3id8q00ctch7ges9wgvtw9bk3v.jpg


Kevin
 
Wat ik zelf altijd bizar heb gevonden aan de foto's van Dali is dat je op de achtergrond ook daadwerkelijk een vastgebonden mens (of pop) ziet liggen. Alsof het "dronen" net voor het fotomoment heeft plaats gevonden.

Hoe het ook is, de symboliek is aanwezig!

In de jaren 90 is Phil Schneider ook naar buiten gekomen met diverse verhalen die nu weer helemaal terug lijken te komen. DUMBs, aliens, adrenochrome, mensenhandel, ritueel kindermisbruik. Het zijn allemaal zaken die hij ter sprake heeft gebracht in diverse lezingen. Ik kan mij herinneren dat Phil Schnieder vroeger in het programma "Arthur C. Clarke's Mysterious World" aan bod is gekomen, wat toentertijd op Discovery Channel werd uitgezonden.
Diverse van zijn verhalen lijken het ook over Vril Lizards te hebben, maar schijnbaar zijn er nog meer rassen waar de mensheid momenteel oorlog mee heeft.

Tegenwoordig zijn de lezingen van Schneider op internet terug te vinden.
Het is op zijn minst interessant te noemen wat deze man te vertellen heeft:

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=vQ4nha31bkA

 
Goeie teksten heb je Charza. Iemand noemde deze man laatst in haar filmpje. Ze zei dat Icke controlled opposition  is aan de hand van deze man. Deze man is namelijk vermoord en wilde de lokaties gaan vrijgeven volgens haar.
 
Ik maak het zeker niet belachelijk, maar zoek een logische verklaring voor het vreemde uiterlijk. Dat ziet er zo onlogisch uit. Maar goed, als het ondergronds leeft, waarom logisch? Denk aan pissebedden en bepaalde weekdieren. Het doet me minder denken aan een reptiel, meer aan een weekdier of kreeftachtige met een exoskelet. Inktvissen bijv. zijn ook hele intelligente dieren.

Joost
 


Tweet van een Qanon over de indictments. Als ik het goed snap zijn er nu 2 sealed indictments geopend.
 
Ik maak het zeker niet belachelijk, maar zoek een logische verklaring voor het vreemde uiterlijk. Dat ziet er zo onlogisch uit.

De grote vraag is natuurlijk ook: hoe ziet een Vrill Lizard eruit?

Is een Vrill Lizard hetzelfde beest als een Jenny Hanniver? Een soort rog-achtig beest... wat men als fabeldier beschouwt en ook wel Devil Fish noemt... ook opmerkelijk.

Of worden we wellicht bewust op het verkeerde spoor gezet met die roggen, en heeft zo'n Vrill meer een reptiel-achtig uiterlijk?

Kevin
 
https://dragonys.com/blogs/dragon/jenny-hanivers-devil-fish-types-de-dragon-informations-de-base-sur-dragon

https://truthscrambler.com/2018/05/24/donald-marshall-on-the-real-reptilian-agenda-vrils-and-droning/

https://maggiemcneill.wordpress.com/2014/03/31/jenny-haniver/
 
https://dragonys.com/blogs/dragon/jenny-hanivers-devil-fish-types-de-dragon-informations-de-base-sur-dragon

https://truthscrambler.com/2018/05/24/donald-marshall-on-the-real-reptilian-agenda-vrils-and-droning/
 
Interessante posts Ben! Nu word het ook een stuk duidelijker.



Donald Marshall: “they manicure the things (Jenny Hanivers) to look similar to the bodies of Vrill that have been found in the desert… anything to cover up their existence.


Een Jenny Haniver is dus GEEN Vrill Lizard volgens deze link:
https://truthscrambler.com/2018/05/24/donald-marshall-on-the-real-reptilian-agenda-vrils-and-droning/

Kevin
 
@Charza, aub geen ;YT-links gebruiken vanuit je mobiele app of met de rechter muisknop op de video zelf, maar YY openen in een browser (kan ook op mobiel, ik beveel Brave aan). De software 'pakt' alleen URL's in browsers, anders geeft-ie deze in een langgerekte versie weer. Ik heb het nu voor je gefixt.

@Kevin, Donald Marshall (neem deze man zeer serieus!) bevestigt wat ik ook al schreef: door skeletten van bepaalde vissen zo te bewerken verhult men het bestaan van skeletten van vrils. Dit resoneert enorm bij mij, het voelt alsof we daarmee op het goede spoor zitten.

Mike
 
Nu ik erover nadenk, kan ik me herinneren dat ik ook wel zo eens zo een film gezien heb waar iemand gedwongen iets in zijn oog gedaan kreeg. Hierdoor veranderde de persoonlijkheid van die persoon. Ik weet niet meer welke film dat was, maar ik vond het heel eng. Sowieso vind ik het zelf vreselijk als iemand mij iets in het oog zou doen. Dus die film vond ik gewoonweg horror.

Dorothé

 
@Kevin, Donald Marshall (neem deze man zeer serieus!) bevestigt wat ik ook al schreef: door skeletten van bepaalde vissen zo te bewerken verhult men het bestaan van skeletten van vrils. Dit resoneert enorm bij mij, het voelt alsof we daarmee op het goede spoor zitten.

Een tijd terug heb ik weleens filmpjes gezien en dingen gelezen over Donald Marshall. Ik kan me herinneren dat hij ook iets met muziek en liedjes schrijven deed voor de Muziekindustrie. Waarbij het geluid van een moordende Vril werd gebruikt in een muzieknummer.

Nu weten we tenminste dat we niet op die bewerkte roggen hoeven te letten!

Kevin

 
Dit is het enige wat ik kan vinden wat een Vril zou moeten voorstellen:

Tab6aljljm6hzznh8on53b93ilpys1uda.jpg


ip770wetrpa5yumqli2lip8c69wrkk3j.jpg


Maar toch hoop ik dat we snel eens een afbeelding kunnen vinden waar een echte Vril op staat ipv een tekening!

Kevin
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.626
Berichten
601.631
Leden
8.693
Nieuwste lid
chiaseeds
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan