Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Hallo, mijn zoontje is 16 maanden. drinkt nog borstvoeding op verzoek en eet ook met de pot mee.
Hij wil alleen nog niet erg veel eten. Wat raden jullie aan als bijvoorbeeld ontbijt en lunch?
ter aanvulling: onze dochter was gek op lever op die leeftijd en nog steeds wel, plakje runderleverworst, kippelever, roomboter, haring, makreel en wat betreft de hoeveelheid, wanneer ze volle producten krijgen eten ze niet zoveel vergeleken met het westerse dieet (veel brood).
Ik heb een aantal weken een soortgelijk topic geopend met een dreumes van 15 maanden!
Wonder boven wonder eet ze de laatste week iets meer. sommige dagen heeft ze echt geen trek en dan laat ik het ook gewoon.
Wat bij ons een succes is, geprakt plakje banaan (echt een klein stukje, dikte 3/4 cm?) met een eidooier husselen en dan bakken als pannekoekje. Bij stevige trek kan ze er zo 3, soms 5 op.