Verenigde Staten van Amerika

Hoe kan een ‘learjet’ het wegdek 2 meter naar beneden drukken?

Dick

Dat ding weegt ongeveer wel 12ton (als ie volledig vol zit en vol getankt is) en kwam naar beneden tegen bijna 400km/h, dus gemakkelijk als je die energie berekend.

400km/h omzetten naar meters per seconde (nodig voor kinetische energie) : 400/3.6 = 111,11m/sec

snelheid in kwadraat : 111.11 x 111.11 = 12.345
de massa : +/- 6000kg (zie hieronder)

12.345 x 6000 = 74.070.000
/2 = 37.035.000joules

Dat komt overeen met ongeveer 9kg TNT (of dus 18kg TNT als je alles meerekent)

Het is niet het aluminiumblik van dat vliegtuig maar de motor (1ton) en landingsgestel en vleugels (1ton) en de brandstof (3.5ton) en interieur (0.5ton) die dat gat maken.
 
Andere eigenaardigheden. Mijn lieve vrouw @1HeidVandenberg
heeft een app die haar waarschuwt voor problemen met vliegtuigen. Ze kan luisteren naar de luchtverkeersleiders. Dit 'neerstortende' vliegtuig veroorzaakte geen dergelijke waarschuwing. Er was geen gesprek van luchtverkeersleiders beschikbaar totdat 'zij' hun valse audio uitbrachten.

Daarnaast is de geschiedenis van het vliegtuig gewist. De details erover in de vliegtuigapp toonden dat het slechts op 5 vluchten had gezeten gedurende zijn gehele geschiedenis. Nu lezen we dat het op honderden Epstein-eilandvluchten heeft gestaan. Hmm?

Dit telt niet op tot een beeld van de realiteit. Het toont aan dat dit een nepongeluk is.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.740
Berichten
646.051
Leden
8.714
Nieuwste lid
Monica Hop
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan