Syrie

Ik heb dat weken geleden al gepost ;-) Hij zat op die flotilla waar israel een paar man had afgemaakt. Hij is exmarine, heeft zijn amerikaans paspoort verbrandt. Alles wat hij zegt is waar.

 
Hij is overigens heel goed bevriend met Max Igan, dit is zijn laatste radioshow en sinds hij dit gepost heeft hij een restrictie gekregen op YouTube en kan hij op zijn youtubekanaal alleen nog maar stukjes van 15 min uploaden.

 
Ik heb lang niet altijd de tijd om alles in detail door te nemen. Ik ben ook bezig met mijn eigen activisme, zoals je weet. Als je vindt dat ik iets of iemand moet bestuderen, breng het gerust meermaals bij mij onder de aandacht. Ken is in ieder geval zwaar OK!

Mike

 
In Oekraine vindt er nieuwe escalatie plaats tussen de seperatisten en de Oekraiense junta:

http://www.latimes.com/world/europe/la-fg-ukraine-russia-novorossiya-20141104-story.html

http://www.bbc.com/news/world-europe-29905014

En opnieuw zien we dat de NAVO geen mogelijkheid onbenut laat om verder te escaleren:

http://www.irishtimes.com/news/worl...ops-moving-closer-to-ukraine-border-1.1987924

https://www.youtube.com/watch?list=UUFjOi1ZpZVErr8EYxg8t1dQ&v=P7cFYFQ8odM

&list=UUFjOi1ZpZVErr8EYxg8t1dQ

Mike

 
Syrie is het 14e islamitische land dat door Amerika is gebombardeerd:

http://angryarab.blogspot.nl/2014/11/syria-has-become-at-least-14th-country.html

Quote:
Let’s tick them off: Iran (1980, 1987-1988), Libya (1981, 1986, 1989, 2011), Lebanon (1983), Kuwait (1991), Iraq (1991-2011, 2014-), Somalia (1992-1993, 2007-), Bosnia (1995), Saudi Arabia (1991, 1996), Afghanistan (1998, 2001-), Sudan (1998), Kosovo (1999), Yemen (2000, 2002-), Pakistan (2004-) and now Syria.


Mike

 
Gepensioneerde hooggeplaatste Israelische militairen en leden van veiligheidsdiensten zijn voor vrede met de Palestijnen:

http://rinf.com/alt-news/editorials/top-retired-israeli-security-officials-support-peace-palestinians/

Dit is ongekend en geeft hoop!

Mike

 
Quote:
Ik heb lang niet altijd de tijd om alles in detail door te nemen. Ik ben ook bezig met mijn eigen activisme, zoals je weet.


Ja tuurlijk, er wordt ook niks verteld dat we nog niet wisten, maar het kan toch wel eens deugd doen om te zien dat zo iemand tot op RT te zien is!

 
Quote:
Deze is ook briljant:


Ja, en hij is altijd echt oprecht kwaad, dat zie ik ook bij MAx Igan en ook bij Mark Passio, van die mensen die niet moeten nadenken over wat ze gaan zeggen, het rolt er zo wel uit. Die raken ook hun draad niet kwijt tijdens hun verhaal zoals zoveel van die zagers die heel goed moeten nadenken of ze het script wel goed volgen. Obama nog zo iemand die zich met honderdduizend euhs door elke speech worstelt.

 
De Republikeinen zijn aan de macht, met een Democratische president. Volgens Ron Paul levert dit grondoorlogen in Syrie en Irak op:

http://www.prisonplanet.com/ron-pau...r-expanded-neocon-wars-in-syria-and-iraq.html

http://www.prisonplanet.com/ron-paul-2-party-us-political-system-in-reality-a-monopoly.html

Vooral nu McCain hoofd zal worden van het Armed Services Committee:

http://www.infowars.com/election-win-mccain-will-head-up-senates-armed-services-committee/

Bedenk ook dat nu Obama met zijn rug tegen de muur staat hij wanhopiger en dus gevaarlijker wordt:

http://www.washingtontimes.com/news/2014/nov/5/hurt-america-faces-most-dangerous-two-years-150-ye/

Wat te denken van een 'terroristische aanslag' op Amerikaanse bodem, waardoor hij de noodtoestand kan uitroepen. Amerikanen kunnen in ieder geval meer zogeheten 'executive orders', presidentiele decreten waarvoor hij geen goedkeuring van het Congres nodig heeft, verwachten:

http://www.thedailysheeple.com/more...republicans-take-control-of-the-senate_112014

Mike

 
Quote:
Bedenk ook dat nu Obama met zijn rug tegen de muur staat hij wanhopiger en dus gevaarlijker wordt:


dan ga je er wel vanuit dat hij echt beslissingen maakt en iets te zeggen heeft?

 
Haneen Zoabi, de enige Palestijnse politicus in het Israelische parlement, de Knesset, is geschorst:

http://desertpeace.wordpress.com/2014/11/05/israeli-democracy-in-action/

Zo gaat dat in de 'democratie' die Israel heet. Bekijk hier de rechtsongelijkheid in deze schurkenstaat:

http://whatreallyhappened.com/sites/default/files/Israel%20tweet.jpg

Mike

 
Minstens 89 complete families van de aardbodem geveegd door Israel tijdens de laatste invasie van Gaza:

http://rt.com/news/182620-palestine-family-dead-israel/

Maar dit was allemaal de schuld van Hamas, omdat ze zich 'verschuild hielden onder burgers'. De volgende keer dat er weer een massamoord door Israeliers plaatsvindt schop ik de eerste die dit hier durft te beweren keihard van het forum af!

Om je een idee te geven waarom ik me zo druk maak, wat te denken van weer een Palestijn die onder de wielen van een Israelische kolonist terechtkomt:

http://www.imemc.org/article/69611

Ze zijn helemaal gek geworden daar. Zelfs de Al Aqsa-moskee is niet meer heilig:

http://www.imemc.org/article/69613

http://rinf.com/alt-news/editorials/blaming-victims-official-israeli-policy/

Quote:
Al-Aqsa director Sheikh Omar al-Kiswani said Israeli soldiers fired tear gas and stun grenades inside Al-Qabali Mosque within the compound.

A fire erupted inside muezzin’s hall where Muslims are called to prayer, al-Kiswani said. Cables and speakers were burned.

Soldiers threw holy books on the floor “deliberately.” They detained Tareq al-Hashlamon. An Islamic endowment department employee.

After assaulting him inside Al-Aqsa. Along with Hussam Seder. Another endowment employee. Four Palestinians were arrested. Including a youth.


Dit gaat escaleren tot een totale oorlog tussen 'joden' en arabieren! Jordanie heeft zijn ambassadeur in Israel al teruggeroepen:

http://www.presstv.ir/detail/2014/11/05/384902/jordan-recalls-ambassador-to-israel/

Mike

 
Het bewijs is inmiddels sluitend - twee Oekraiense gevechtsvliegtuigen hebben MH17 vanuit de lucht neergeschoten en niet een BUK vanaf de grond:

http://www.globalresearch.ca/eviden...-was-not-a-buk-surface-to-air-missile/5394814

En het westerse 'nieuws' vertelt ons helemaal geen nieuws over MH17:

http://rinf.com/alt-news/editorials/western-news-suppression-downing-mh-17-malaysian-jet/

Waarom bestaat er een overeenkomst tussen verschillende landen om pas naar buiten te komen met 'feiten' over MH17 als iedereen het erover eens is?

http://gumshoenews.com/2014/11/04/consensus-a-compromise-for-secret-mh17-investigation/

Michael Rivero van whatreallyhappened.com:

Quote:
So, there is a dead body. Four police officers investigate but it is likely one of the four is the killer, so they all sign an agreement that no report will be issued if any one of them objects to the results.

Does that make sense?


Mike

 
Gaza in Oost-Oekraine - twee voetballende tieners gedood door artillerievuur in Donetsk:

http://wakeupfromyourslumber.com/two-teenagers-killed-in-school-shelling-in-donetsk/

Oekraine schiet MH17 neer d.m.v. 1, waarschijnlijk 2, gevechtsvliegtuigen. Oekraine bestookt vervolgens het rampgebied, zodat er geen fatsoenlijk onderzoek kan worden gedaan naar de ware toedracht. Oekraine bedrijft etnische zuiveringen in Oost-Oekraine en maakt het gebied vrij voor schaliegaswinning. Oekraine herstart de oorlog aan de vooravond van de verkiezingen in Donetsk en Luhansk. En het westen steunt deze bandieten financieel, economisch, militair en politiek!

Wie hebben de lijken van de passagiers van MH17 van de rampplek verwijderd? Wie hebben ze gekoeld op een trein gezet, zodat ze konden worden begraven in hun thuisland? Wie hebben de zwarte dozen overhandigd aan de autoriteiten zonder dat ze ermee gerommeld hadden? Juist ja, de rebellen!

Wat ben ik blij dat die Timmermans op zijn bek is gevallen met zijn onbedwingbare ego. Hij had zich van het begin af aan sterk moeten maken voor een bestand, zodat er fatsoenlijk onderzoek kon worden gedaan naar de oorzaak van de ramp en de lijken en bezittingen konden worden geborgen. Er worden daar nog steeds stoffelijke resten gevonden, dit getuigt van GEEN ENKEL respect voor menselijk leven!

Als er familieleden van overleden passagiers meelezen, wacht niet meer af en EIS dat onze overheid en media openheid van zaken geven. Verenig je en maak samen een vuist! Timmermans was onze 'held' in juli met een emotioneel verhaal in de VN-veiligheidsraad. Hij verwoordde handig en uiterst sluw de shock en rouw waarin Nederland was ondergedompeld. Maar met emoties achterhaal je geen feiten. Nu de emoties langzaam maar zeker wegebben bij het Nederlandse volk worden er ineens wel meer kritische vragen gesteld. Maar het gebeurt nog maar mondjesmaat.

Mensen, bekijk de docu van RT over wat ons niet wordt verteld over MH17. Ze proberen dit in de doofpot te stoppen, maar gelukkig waren er enkele snelle denkers die vrijwel meteen over bewijsmateriaal wisten te beschikken, waaruit klip en klaar blijkt dat MH17 uit de lucht is neergeschoten en niet vanaf de grond en dat dit absoluut geen vergissing was. Er is GERICHT geschoten op de piloot, zowel van links als van rechts!

Mike

 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.595
Berichten
585.548
Leden
8.686
Nieuwste lid
Sophie G
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan