Dat bedoel ik. Die zijn er niet, maar de media roept wel van alles over martelingen en brute dictatoren in Irak, Syrie, Iran, Libie, enz.
In Saoedie Arabie mogen vrouwen niet zonder man naar buiten. Het is het enige land in de wereld waar vrouwen geen auto mogen rijden. Vrouwen mogen geen gebruik maken van het openbaar vervoer. Er zijn openbare onthoofdingen en stenigingen. Homosexualiteit wordt bestraft met zweepslagen of de doodstraf. Kritisch zijn over een profeet levert de doodstraf op.
Quote:
Het is Joden heden ten dage niet toegestaan Saoedi-Arabië binnen te komen. Aan bedrijven die zaken willen doen met het land wordt een Niet-Joodverklaring gevraagd, waarin bedrijven moeten aangeven dat hun werknemers geen Joden zijn.
Is dat naar 'Westerse maatstaven' niet anti semitisch?