Stop de Lockdown

Weet je wat ik vreemd vind? Dat dit bericht de wereld in geholpen is. De vraag is door WIE! Eens met Joost. De beelden laten duidelijk zien dat de politie hier graag op los mept. Is de bron die dit bericht de wereld in geholpen heeft wel betrouwbaar? waar heb je die info vandaan Vuurvogel? Vermoedelijk is er iemand die graag ziet dat mensen afgeleid worden. Zou zomaar kunnen.
 
We hebben het toch al eerder gezien met het bloemenmeisje die ook van van alles en nog wat werd beschuldigd. Bleek ook niet te kloppen ;-)
 
Het zijn toch de gedachten hierover? Is het normaal met zoveel camera's zo dichtbij? Nee, wie heeft dat gefilmd?
Ik kijk er blijkbaar anders naar.

Zo, en nu ga ik even wat anders doen.
 
Hier is de politie duidelijk de weg kwijt. Ze hebben niet geluisterd naar het verhaal van Sven Hulleman van afgelopen zaterdag op het Malieveld. En ze hadden de brief van Sven moeten lezen, deze hadden ze kunnen downloaden, hebben ze kennelijk niet gedaan. Een citaat uit de brief:

Wij vragen van u iets ingewikkelds. Namelijk om de weg van het geweten te bewandelen.
Tijdens die reis wensen wij u veel succes en wij spreken onze overtuiging uit dat u de juiste
keuzes zal maken.

Hoewel wij ons door u onderdrukt en bedreigd voelen, omdat u de tiran dient die zijn kracht
ontleent aan duistere praktijken waarvan u ook zou walgen als u het bewijs zou zien, spreken
wij naar u, de mens achter het uniform van angst, onze liefde en vriendschap uit.

Wij geven om u, en vragen u, leg uw uniform af. Bescherm uzelf, bescherm ons.



https://corona-nuchterheid.nl/nieuws/politie-de-weg-kwijt/
 
Voorzichtig positief nieuws uit Spanje:


RECHTER UIT MADRID VERWERPT HELE PAKKET AAN CORONAMAATREGELEN


Als deze uitspraak blijft staan (het Ministerie heeft 15 dagen om in beroep te gaan) dan zal deze uitspraak voor het hele land gelden “waarschuwen experts”

https://commonsensetv.nl/column-spaanse-rechters-verwerpen-mondkapjes-en-wreedheden-tegen-vooral-ouderen/

 
Sorry voor het onderbuikgevoel van Romagi maar ik vind het een hoop tamtam om niks. Ik zie gewoon oude en jonge vrouwen door agressieve politieagenten in elkaar gemept worden, niets meer en niets minder. Dat bericht van die Yvonne geloof ik woord voor woord, ik denk dat er weer eens onnodig stemming wordt gemaakt op Facebook. Wat heb ik jullie gezegd? FUCK FACEBOOK!

Mike
 
Al ga je zonder armen en benen door het leven, zolang je geen Cojona krijgt is er helemaal NIETS aan de hand! Niet zeuren want Cojona is veel erger heur. En dat de zorg het nu veel drukker heeft door de uitgestelde behandelingen maakt ook geen reet uit;

https://nos.nl/artikel/2345159-meer-beenamputaties-door-lockdown-in-de-zorg.html
 
Een bericht over wat er in Australie aan de hand is.


https://pushtokindle.fivefilters.org/send.php?url=https%3A%2F%2Fwww.naturalnews.com%2F2020-08-13-australian-police-go-full-nazi-smashing-car-windows.html
 
Morry Krispijn verwoordt hier vanaf 12:50 exact wat ik ook denk - de vrouwen die afgelopen donderdag klappen kregen waren GEEN acteurs, dit zijn indianenverhalen!



Mike
 
Ik zat het net te bekijken en wat Morrie op het laatste zegt vond ik nog veel mooier: Dat Rutte waarschijnlijk niet zelf handelt maar vooral zijn orders vanuit Merkel krijgt. En hij zegt dat als Duitsland valt dan valt het kaartenhuis in elkaar.

Wat Rutte in een persconferentie zei vond ik ook opmerkelijk, in de trant van “oh als jullie de maatregelen niet willen dan doen we het gewoon niet, ik ben geen dictator”. Alsof hij protest van de burger probeerde uit te lokken.
 
Op de FB pagina van Viruswaanzin staat een video met een kritische reportage van nieuwsuur over de Mexicaanse griep van 2009. De geschiedenis herhaalt zichzelf. Alsof je het journaal van november 2020 aan het luisteren bent! De who heeft haar definitie van pandemie gewijzigd, stelletje floeperts.
 
pdquiudhcz7hzb7qnxabzdkelqibmh8d.jpg


Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.605
Berichten
589.443
Leden
8.687
Nieuwste lid
Lies73
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan