Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Ja, je wordt er soms zoooo moe(deloos) van.....Dat is hetzelfde type antwoord als wanneer je spreekt over de zogenaamde 15 minuten steden:
- lekker handig alles dichtbij
- alles wat ik hier nodig heb is al op 15 minuten afstand.
- minder rijden is goed voor het millieu.
Etcetera
Vroeger had je in iedere wijk een melkboer, bakker, slager en kruidenier.Dat is hetzelfde type antwoord als wanneer je spreekt over de zogenaamde 15 minuten steden:
- lekker handig alles dichtbij
- alles wat ik hier nodig heb is al op 15 minuten afstand.
- minder rijden is goed voor het millieu.
Etcetera
In deze aflevering van de NieuweTijd Podcast gaat Niels Lunsing in gesprek met Wesley Feijth, oprichter van Proprivacy. Wesley onthult hoe we ons stap voor stap kunnen losmaken uit de greep van Big Tech. We bespreken de Edward Snowden telefoon, een volledig privacygerichte smartphone die jou de volledige controle over je digitale leven teruggeeft.Het gesprek gaat dieper dan techniek alleen.
We onderzoeken wat de invoering van de digitale ID werkelijk betekent voor onze vrijheid, autonomie en menselijke waardigheid. Wat gebeurt er als onze identiteit, gezondheid en financiën allemaal digitaal gekoppeld worden?
En hoe kun jij je nu al voorbereiden op deze verschuiving naar een wereld waarin data macht is?
Wesley deelt praktische stappen om je privacy te beschermen — van veilige communicatie en alternatieve apps tot digitale bewustwording. Dit is geen gesprek over angst, maar over keuzevrijheid, verantwoordelijkheid en het herwinnen van soevereiniteit in de digitale tijd. Leef de NieuweTijd!
Er wordt gesproken over de cryptomunt Monero die volledig vrij van controle is en waarmee je kan betalen.