Reageren op verdoving na ingreep ziekenhuis - ziek

Angela

New member
Ik heb gisteren een kleine ingreep ondergaan aan mijn gezicht. Na een tijdje zakte alle verdovingsvloeistof in mijn bovenlip. Mijn lip was helemaal wit en dik. Hele avond me wat hangerig en moe gevoeld. Maar niet verwacht dat ik me vandaag zo'n dweil voel. Zou dit kunnen doordat mijn lichaam het moeilijk heeft met het verwijderen van de verdovingsstoffen? Ik ben de hele dag al ontzettend wazig en slaperig. Ook heb ik last van mijn rechter schouderblad, wat kan wijzen op mijn lever....

 
Angela,

Ik kan ook al jaren niet meer tegen chemische troep waaronder ook verdovingsvloeistoffen.

Is moeilijk, want soms moet je.

Heb 2 jaar geleden een operatie moeten ondergaan, met ruggenprik, was dagen en dagen erna ziek van die troep.

Dus ja, zou heel goed kunnen dat je lichaam moeite heeft met het verwijderen.

 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.477
Berichten
504.332
Leden
8.636
Nieuwste lid
Jerosteo
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan