Nederlandse politiek

Ja heel jammer weer dit. Hoe bestaat het dat er nog mensen zijn die D66 stemmen🤮
GroenLinks/PVdA stemmers zijn echt links. Ik heb het idee dat, dat met veel D66-stemmer wat anders ligt. Ze weten niet goed waar die partij voor staat. Op het Journaal zeiden ze ook dat D66 veel campagne heeft gevoerd op Tiktok en dat de stemmers nu van overal vandaan komen. Hoe moet hij deze groep mensen aan zich gaan binden wanneer de eerste resultaten beginnen tegen te vallen. Kijk hoe hard D66 verloren had de laatse verkiezingen. Ze hebben sindsdien hun voormalige lijsttrekker Kaag helemaal van het toneel getoverd.
 
De FVD slechts op 6 zetels ?
Dat is juist een grote overwinning. De partij is de afgelopen tijd telkens gekrompen en nu is de ommekeer ingezet met een verdubbeling. Dit past bij het tempo waarin de Nederlander ontwaakt.

Uitgekeken op de PVV en NSC, BBB krijgt nu JA21 de mogelijkheid om door de mand te vallen. D66 en CDA idemdito want al die kiezers zijn impulsieve zwevers die niet op de inhoud hebben gekozen. Voor hun kan het vanaf hier alleen nog maar tegenvallen.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.621
Berichten
599.582
Leden
8.692
Nieuwste lid
ivermeds
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan