Nederlandse politiek

Dit wordt interessant. Waar staan de partijen voor? We horen het vanavond. Ik zit al aan de buis gekluisterd. 🤪

 
Laatst bewerkt:
Geert Wilders heeft na de verkiezingen afstand gedaan van zijn standpunt over een NEXIT. Het enige dat massa-immigratie een halt kan toeroepen is zeggenschap over eigen landsgrenzen en loskomen van EU regelgeving.

Partij Wilders is logischerwijs vóór immigratie, dit veroorzaakt de noodzakelijke maatschappelijke frictie die zijn eenmanspartij bestaansrecht geeft.
 
Dit wordt interessant. Waar staan de partijen voor? We horen het vanavond. Ik zit al aan de buis gekluisterd. 🤪


Kun je ons een samenvatting geven?
De moeite waard om terug te kijken?
 

Stem op inhoud, niet op gevoel.​

Ontdek in enkele minuten welke partij het beste past op basis van echte partij programma's
 

Stem op inhoud, niet op gevoel.​

Ontdek in enkele minuten welke partij het beste past op basis van echte partij programma's

Prima idee. Zou nog beter zijn als ook stemgedrag bij moties wordt meegewogen, zodat discrepanties in verkiezingsprogramma's ten opzichte van de realiteit boven komen drijven.
 
Wat zijn de belangrijkste beweegredenen om op de fvd te stemmen?

Ik dacht aan
Asielstop van minstens tien jaar
Geen digitale euro!!
Geen geslachtsveranderende operaties meer toestaan
Niet al die lhbtq onzin met name dit niet aan jonge kinderen onderwijzen
Goed corona inzicht/beleid...

Komen ze ook op voor minima? Dat is dan meer de SP maar daar ga ik niet op stemmen.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.639
Berichten
605.857
Leden
8.695
Nieuwste lid
FAGAgueda5
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan