Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.

Kandidaat-Kamerlid voor JA21 Kevin Nuijten werd voor de vegan streaker aangezien. © ANP / JA21
JA21-kandidaat aangezien voor ‘vegan streaker’ tijdens debat, beveiliging neemt hem mee
Kandidaat-Kamerlid voor JA21 Kevin Nuijten uit Oosteind is zaterdagavond tijdens het Debat van het Zuiden in Tilburg door de beveiliging uit het publiek gehaald. Ze dachten dat hij de ‘vegan streaker’ was die eerder deze week de tv-uitzending van Eva Jinek verstoorde.
Binnenlandredactie
26 oktober 2025, 07:54Laatste update: 08:05
Nadat hij vanuit de zaal was meegenomen en aangehouden, werd in het politiebusje duidelijk dat hij iemand anders was, laat hij via een woordvoerder van de partij weten.
Hij vertelde de politie dat hij Statenlid was voor JA21 in Brabant en dat ze zijn naam die op zijn ID stond maar op internet moesten zoeken. Nuijten laat weten dat hij niet is geschrokken, maar ‘goede gesprekken’ had met de agenten terwijl ze moesten wachten. Nuijten was er naar eigen zeggen ongeveer ruim een kwartier zoet mee.
Hij kon daarna weer terugkeren naar het publiek. Nuijten staat op plek 19 van de kandidatenlijst voor de landelijke verkiezingen.
Ik kende het woord doedelkleding niet: bedoel je kinderkleding?Bekijk bijlage 38640
Doedelkleding en -modellen, zijn ze erg goed in bij ANWB
Doedel in de betekenis van een l-tje rozenwater / sukkelIk kende het woord doedelkleding niet: bedoel je kinderkleding?