Frankrijk

Het gaat echt vreselijk fout in Frankrijk...


Onlangs arriveerde een vliegtuig vol Franse joden die Frankrijk verlieten in Israël. Meer Franse joden zullen binnenkort vertrekken. Het vertrek van Joden naar Israël vraagt offers: sommige Franse makelaars maken gebruik van de wens van veel Joodse families om te vertrekken, dus kopen en verkopen zij eigendommen van Joden tegen een prijs die veel lager is dan hun marktwaarde.

https://nl.gatestoneinstitute.org/14725/franktijk-zinkt-in-chaos
 
https://tpo.nl/2019/08/14/frans-ministerie-van-cultuur-waarschuwt-notre-dame-in-parijs-staat-nog-steeds-op-instorten/

Mike
 
https://fenixx.org/2019/08/18/man-schiet-ober-dood-omdat-zijn-broodje-niet-snel-genoeg-kwam-in-het-moslimghetto-van-parijs/

Mike
 
https://fenixx.org/2019/08/18/man-schiet-ober-dood-omdat-zijn-broodje-niet-snel-genoeg-kwam-in-het-moslimghetto-van-parijs/

Mike
 
De politie heeft waterkanonnen en traangas ingezet tegen gewelddadige demonstranten in verband met een klimaatmanifestatie tijdens de G7-bijeenkomst in het Franse Biarritz.

https://fenixx.org/2019/08/25/klimaatprotest-eindigde-met-stenen-gooien-naar-de-politie/
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.681
Berichten
625.818
Leden
8.702
Nieuwste lid
Alex B
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan