(financiële) toestand in de wereld

Moeten we ons geld eraf halen? en dan een klein gedeelte laten staan voor de lopende dingen? Huur, zorg, gas/licht/water gaat bij de meeste mensen automatisch toch?
Stel dat je 5.000 of meer op de bank hebt staan. Staan ze dan toe dat mensen een groot bedrag in 1 keer eraf halen?
Dat hebben ze toch al ingesteld? een maximum.
 
Bekijk bijlage 23557
If Credit Suisse and or Wells Fargo collapse, then that will have EXTRAORDINARY ramifications. A bank like SVB, or Signature, poses more of symptomatic risk, but not as much SYSTEMIC risk that is more likely to occur with the fallout of these larger banks.

Either one of those, would have the power to start a FULL collapse of the bank based financial system.

Full stop.



Mike

1679000473778.png
 

Banks With Highest Uninsured Deposit Balances​

CompanySymbolUninsured deposits / domestic deposits (higher is riskier)Loans and held-to-maturity securities / total deposits (higher is riskier)YTD % change
Bank of New York Mellon(BK)96.5%31.2%-0.1%
SVB Financial Group(SIVB)93.9%94.4%-53.9%
State Street(STT)91.2%40.1%-1.8%
Signature(SBNY)89.7%93.3%-39.2%
Northern Trust(NTRS)83.1%54.5%-3.1%
Citigroup(C)77.0%64.6%4.3%
HSBC Holdings(HSBA)72.5%47.4%11.9%
First Republic Bank(FRC)67.7%110.6%-69.1%
East West Bancorp(EWBC)65.9%91.1%-13.9%
Comerica(CMA)62.5%72.8%-36.6%
Comerica wordt de volgende dominosteen verwacht ik.
 
Tegen die tijd is het spel allang gespeeld. Dit is net zoveel waard als de klimaat- en COVID-modellen van het RIVM.

Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.477
Berichten
504.332
Leden
8.636
Nieuwste lid
Jerosteo
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan