Donaties

680 euro is de stand waar we deze laatste dag van 2025 mee beginnen. Dank! Met welke stand gaan we dit jaar eindigen?

Mike
 
Besre wensen allemaal! De eindstand van 2025 is 625 euro. Ik trek hem deze maand januari nog door naar het nulpunt.

Mike
 
620 euro nu. Deze betaling van 5 euro gebeurt maandelijks op basis van een automatisch betalingsprofiel via PayPal. Ook deze optie vind je op de homepage van dit forum. Dank voor de donatie, 1 januari kan ook voor de rest van jullie een goed begin zijn van het nieuwe jaar!

Mike
 
Ook vandaag weer breng ik mijn oproep voor donaties onder de aandacht. We hebben nog 620 euro te gaan tot aan het nulpunt. Moet ik nog benadrukken hoe UNIEK dit forum is? Hier volgen we de waarheid, waar deze ook toe mag leiden. Jarenlang dachten we dat Donald Trump hier een sleutelrol in zou spelen. En misschien is dat nog steeds zo, dit zal in de (nabije?) toekomst moeten blijken.

Wat in ieder geval duidelijk is dat niemand aan de top het verschil gaat maken, dat moeten We The People zelf doen. Wat Trump ons in 2025 heeft geleerd is dat blinde loyaliteit aan zijn persoon sektarisch is en nooit kan leiden tot blijvende verandering.

En dus past er alleen nog maar kritiek op basis van medemenselijkheid, volgens mij HET thema van 2026! Ik.hoef jullie waarschijnlijk niet te vertellen dat zowel het binnenland- als het buitenlandbeleid van Trump onmenselijk is. Mocht je je thuisvoelen in de persoonlijkheidscultus van Trump, dan is dit niet jouw platform voor nieuwsduiding. Binnenkort zal ik een audio-opname maken met mijn kijk op de zaken.

Als de boodschap is dat we het samen moeten doen, dan doe ik een beroep op jullie om mij te steunen. Nog iets meer dan 600 euro. Als je ziet wat er vorige maand is gedoneerd moet dit een peuleschilletje zijn, toch? Nogmaals, dit forum gaat niet achter een betaalmuur. Er is mij in de loop der jaren aangeraden om merchandise uit te brengen, een wekelijkse nieuwsbrief te starten of een boek te schrijven. Ik weiger dit allemaal categorisch.

De primaire motivatie voor mij is geen verdienmodel maar informatievoorziening. Als jullie de tijd en energie die ik hierin stop kunnen waarderen, bedenk dan dat geld jullie vorm van energie is om deze waardering te tonen. Maak gebruik van de PayPal-knoppen op de homepage, stuur me een PB via dit forum voor mijn IBAN of email mij op mikedonkers10(at)gmail(punt)com. Ik reken op en dank jullie voor jullie steun.

Mike
 
We blijven steken op het getal van 600 euro. Mochten er forumleden of -lezers tussen zitten die afgeknapt zijn geraakt op mijn ommezwaai m.b.t. Trump het volgende:

Sorry dat de inhoud hier niet meer zo 'sexy' is als voorheen. Ik heb zo lang mogelijk vastgehouden aan dit sprookje, maar nu is het uit. Uiteindelijk kan ik niet anders dan mijn geweten volgen. Dit is wat mensen overkomt die zich 100% vastbijten in een ideologische overtuiging en daarmee een aanhang opbouwen. Je bouwt een reputatie op naar je gevolg en kan dan niet meer terug als blijkt dat er dingen niet kloppen omdat je geloofwaardigheid te lijden heeft onder het toegeven van je vergissingen. Ik behoud mij het recht voor om voortschrijdend inzicht te vertonen en de waarheid te volgen, waar deze ook naar mag leiden.

Als je dat juist kan waarderen kun je je waardering laten blijken middels een donatie. Het feit dat ik niemands goeroe wil zijn is juist wat dit forum zo bijzonder maakt. Ik ben ook zeer gezegend met actieve forumleden die een soortgelijke mentaliteit bezitten. Maar ook de stille lezers zijn me zeer dierbaar. Steun mij als je zelfdenkendheid wil belonen.

Mike
 
Ik maak er een winteractie van die duurt tot uiterlijk 21 maart, het einde van de winter en het begin van de lente. Hopelijk zijn we voor die tijd reeds lang en breed op het nulpunt beland vanaf de huildige stand van 560 euro.

Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.650
Berichten
608.556
Leden
8.695
Nieuwste lid
FAGAgueda5
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan