Mike
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Dit is correct. Een christelijke geestelijke sluit een HUWELIJK met God. Dit is ook de reden waarom van oudsher deze geestelijken niet mochten trouwen en ook geen kinderen mochten krijgen. Dit geestelijk huwelijk was een offer dat deze persoon bracht voor de voltallige gemeenschap.Iemand stuurde mij
“in het boek Openbaring komt het beeld van de bruid opnieuw terug, maar het is dan niet Israël (als natie of volk) in de traditionele zin — het gaat om een geestelijke bruid, vaak opgevat als de gemeente (alle gelovigen in Christus) of het nieuwe Jeruzalem.”
De gedachte vanuit het dispensationalisme is dat door onvoorwaardelijke steun aan het land Israel de komst van de derde tempel mogelijk wordt gemaakt. Deze zou noodzakelijk zijn voor de terugkeer van Christus als Messias. De laatste dispensatie (tijdperk) is nl. die van het koninkrijk van Christus. Het dispensationalisme is een eindetijdstheologie die zich vooral richt op een dispensatie die nog moet komen. In hun visie zullen de joden zich dan moeten bekeren tot Christus. Het zijn echter wel de joden die de wederkomst van Christus mogelijk maken en daarom moeten ze blindelings gesteund worden. Best wel ingewikkeld allemaal.Hopen Christenen (of ‘christenen’) dan dat de Joden daar zich gaan bekeren tot Christendom? Ik snap die steun niet zo goed.