Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Heb hem even gecheckt die verlenging, zoals ik het lees zijn er 2 artikelen verlengd ipv de hele wet tot sept. 2023 Zie: linkje naar wettekst Waarom zouden ze die verlengen?
Artikel 35. (inwerkingtreding en verval)
sub 3: Deze wet vervalt op 1 september 2020. Het tijdstip waarop deze wet vervalt kan bij koninklijk besluit worden bepaald op een ander tijdstip, met dien verstande dat dit tijdstip steeds ten hoogste twee maanden na het tijdstip ligt waarop de wet zou vervallen.
*** 6 In afwijking van het derde lid:
a. vervallen de artikelen 15 en 22 met ingang van 1 september 2023;
***
In afwijking van artikel 138 lid 2 wordt een verzuim van de verplichting uit artikel 394 tot openbaarmaking van de jaarrekening die betrekking heeft op het meest recente afgesloten boekjaar niet in aanmerking genomen, indien dat te wijten is aan de gevolgen van de uitbraak van COVID-19.
In afwijking van artikel 248 lid 2 wordt een verzuim van de verplichting uit artikel 394 tot openbaarmaking van de jaarrekening die betrekking heeft op het meest recente afgesloten boekjaar niet in aanmerking genomen, indien dat te wijten is aan de gevolgen van de uitbraak van COVID-19.
´De beste remedie is waarschijnlijk gezond leven en daar heeft precies niemand het over. Als de pandemie u echt aan het hart gaat, snapt u dat daar verandering in moet komen.´
Replying to @SimoneSays123 and@wierdduk
Daar zit gewoon vaccinatie propaganda in dit stukje. Duk is de koning van het verdeel en heers. Trap er niet in.