Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Verplichte vaccinatie kan volgens de wet helemaal niet. Maar ja, wet, wat is dat eigenlijk? Wij worden er, desnoods met geweld, aan gehouden, de machthebbers hebben er schijt aan,
Nu zijn wij aan de beurt: wij hebben schijt aan de machthebbers.
Echter moeten we niet blijven denken dat de vaccinaties van nu ook de toekomst hebben. Zoals Dr. Carrie uitlegde: ze worden technologischer (en daarmee een stuk gluiperiger) het is zeer aannemelijk dat vaccinaties in de toekomst gewoon pleisters zijn. Hydrogel als carrier van stoffen als mRNA waarmee gecontroleerde afgifte mogelijk is en nauwelijks voelbare nanonaaldjes om de huid te penetreren. De technologie bestaat al.
ze worden technologischer (en daarmee een stuk gluiperiger
Ga er maar rustig vanuit dat het allang in de voedsel keten zit.
Het zou mij niet verbazen des te hoger het junk niveau van food des te groter de kans dat het daar in zit.
Tevens is het wel aannemelijk dat mensen vlees er in zit dus dan is de stap naar vaccinatie stoffen niet zo groot meer.