Stop de Lockdown

Overigens, het kan nog steeds hoor die brief naar de koning ook al staat het tegen. Nee heb je terwijl het er steeds meer naar uit ziet dat hij tegen is.
 
Waarom zit iedereen gif te spuwen naar de Koning? Zoals Willem zelf in zijn video aangeeft hielden ze zich gewoon aan de regels. Nu weer het gezeik van Rutte omdat zijn kinderen in Griekenland blijven. Zei Rutte niet zelf tijdens de laatste persconferentie dat men op vakantie mag. Waarom mogen Willem en Máxima niet gewoon met vakantie? Is Griekenland een verboden land om heen te gaan? Ik lees nergens een negatief reisadvies. Dus nu heeft hebben Máxima en Willem niks fout gedaan. Maar wel openlijk excuus. Voor wat dan??? Dit is geen excuus. Dit is om te laten zien dat hij het er niet mee eens is. Zijn grondrechten worden ook geschonden.

https://eenvandaag.avrotros.nl/item/rutte-vindt-latere-terugkeer-prinsessen-privezaak-parlement-beslist-of-dit-terecht-is/?fbclid=IwAR1IlOFG8dkxtUbb--ZxZAv3206QcoGSEwKb3WFEvH7HUm3MVjr-rpxN7RI
 
Van post ik op FB
Tohwjs37zc2y4m3ye8et6hhnkb981mxj4.jpg
 
Ik ben niet koningsgezind maar hier klopt iets niet. Hij weet blijkbaar dingen die nooit openbaar mogen worden. Tijdens zijn toespraak liet hij al een bommetje vallen door jullie regering af te vallen inzake de corona-maatregelen. Volgens mij voelt hij de bui hangen en is hij het ook niet eens met wat er gebeurt. Dat maakt van hem een serieuze bedreiging.
 
De mondkapjes zouden vooral de docenten moeten beschermen. “Met de kennis van nu over transmissie van Covid-19 een opmerkelijke redenering,” aldus Koppies. Hij licht toe dat leraren in de lerarenkamer of supermarkt meer risico lopen op besmetting dan in de klas.

https://www.ninefornews.nl/verzet-tegen-mondkapjes-op-school-deze-angstpandemie-moet-per-direct-stoppen/
 
Hoogleraar: ‘Strengere maatregelen zijn nergens voor nodig. Horeca sluiten is bullsh*t’

https://www.ninefornews.nl/hoogleraar-strengere-maatregelen-zijn-nergens-voor-nodig-horeca-sluiten-is-bullsht/
 
De meeste mensen hebben onderhand hun buik vol van deze tv-viroloog. “Als zelfs mijn extreem gezagstrouwe schoonmoeder al naar me appt om haar irritatie te uiten over de angstzaaierij van dit drietal vanavond, dan maak je het wel erg bont. En dan krijg ik hoop,” schrijft Annelies.

https://www.ninefornews.nl/ab-osterhaus-wil-totale-lockdown-die-man-deugt-niet/
 
DEL BIGTREE INTERVIEWT DR. ZACH BUSH – 1,4 MILJOEN KEER BEKEKEN IN DRIE WEKEN
door Sietske Hoogenboom & Door Frankema | 2 jun 2020 | COVID-19, HIGHWIRE
Misschien omdat dit interview afrekent met het verhaal dat virussen onze vijanden zijn, of misschien vanwege de heldere uitleg die de “onverklaarbare” symptomen van COVID-19 verklaart, of de respectvolle manier waarop Zach de kijker meeneemt in zijn manier van denken en kijken naar de gebeurtenissen van de afgelopen tijd. Wie zal het zeggen? Wat de reden ook is, dit interview scoort de meeste kijkers ooit van alle mensen die onderzoeksjournalist Del Bigtree heeft geïnterviewd in zijn talkshow de HIGWIRE.

Vaccinvrij heeft het volledige interview voor u ondertiteld. Wij hopen dat u er net zo door wordt geïnspireerd als wij.

https://stichtingvaccinvrij.nl/del-bigtree-interviewt-dr-zach-bush-14-miljoen-keer-bekeken-in-drie-weken/
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.602
Berichten
587.104
Leden
8.686
Nieuwste lid
Normandië
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan