Spanje

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:


Dat stom wijf van een Irene Montero wordt eventjes op haar plaats gezet door de politie in Ceuta :

IM : Ik ben wel europarlementslid he
Politie : kalm aan he, ge bent een burger zoals elk ander.


 
Het hoofd van de antidrugseenheid van de Guardia Civil in Segovia is gearresteerd wegens drugshandel.

Miguel Ángel Barbero werd bijna tien jaar geleden al eens gearresteerd voor soortgelijke feiten. Hoewel die zaak uit 2017 uiteindelijk door justitie werd geseponeerd en de agent zijn functie weer kon hervatten, is hij vandaag opnieuw gearresteerd tijdens een nieuwe operatie onder leiding van Madrid.


 
Wie gaat er nu zijn huis nog willen verhuren in Spanje ????



Het huisvestingsdecreet van de regering voorziet in nieuwe maatregelen om het terugvorderen van woningen door eigenaren te beperken:

De regeling bepaalt dat, zodra de eerste vijf jaar van het huurcontract zijn verstreken — zeven jaar wanneer de verhuurder een bedrijf is —, verlengingen voortaan plaatsvinden voor nieuwe termijnen van vijf of zeven jaar.

Een eigenaar die de verhuur niet wil voortzetten, moet dit ten minste zes maanden van tevoren melden. Bovendien moet hij, indien hij de woning zonder gegronde reden wil terugvorderen, de huurder een vergoeding betalen ter hoogte van 12 maandelijkse huurtermijnen voor een woning met vergelijkbare kenmerken.

De verplichting tot het betalen van een vergoeding geldt niet wanneer de eigenaar kan aantonen dat hij de woning nodig heeft om deze als hoofdverblijfplaats voor zichzelf of voor naaste familieleden te gebruiken.
 
:ROFLMAO: 🤡 🤡 ook uit bovenstaand decreet :


«Het gaat om een kwetsbare vrouw (MariCarmen) van 87 jaar, slachtoffer van seksistische en achterhaalde wetgeving die voortkomt uit een dictatuur en van de meest meedogenloze speculatie, waardoor zij niet langer in hetzelfde huis kan blijven wonen waar zij de afgelopen 70 jaar heeft gewoond, ondanks het feit dat zij geen waardig alternatief heeft om in te wonen.
Deze vrouw staat symbool voor een recht dat met voeten is getreden door de bevoegde overheidsinstanties, die niet volledig hebben voldaan aan de geldende regelgeving om haar recht op huisvesting te waarborgen. Zelfs een uitdrukkelijk verzoek van de Verenigde Naties om de uitzetting op te schorten, heeft niet geleid tot uitstel ervan.”


Die overheidsinstanties zijn ze wel zelf.
 
En hier zien we de betreffende minister op de voorstelling van het decreet. :ROFLMAO: :ROFLMAO: 🤡

Ze heeft het niet bij en weet eigenlijk niet wat er besloten is.


 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.727
Berichten
641.304
Leden
8.713
Nieuwste lid
realrebbit02
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan