Roemenie


De stembussen voor de presidentsverkiezingen in Roemenië zijn geopend, vijf maanden na de verkiezingen waarbij de rechtse kandidaat Călin Georgescu won en werd gediskwalificeerd.

De nieuwe kandidaat van rechts, George Simion, 38, is tegen militaire hulp aan Oekraïne en is een fervent aanhanger van Trump. Hij staat in de peilingen voorop met ongeveer 30%, maar hij zit nog ver onder de 50% die nodig is om te winnen.

De tweede ronde vindt over twee weken plaats.
 
In een video toont Feijóo (Partido Popular in Spanje, zogezegd conservatief) zijn steun aan Nicusor Dan, burgemeester van Boekarest en kandidaat van de Brusselse elites voor het Roemeense presidentschap in de verkiezingen die aanstaande zondag worden gehouden.
 
WOAH


Right-wing George Simion is now asking the courts to annul the results of the Romanian Presidential election due to external influence.

Telegram founder Pavel Durov says he is willing to come and testify after France asked them to silence conservative voices ahead of the elections.

Last year the results of the first round of the Romanian Presidential election was cancelled by the court due to external influence after Calin Georgescu won.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.586
Berichten
576.788
Leden
8.684
Nieuwste lid
GoudMienJong
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan