Omvolking

De invasie van Spanje..

Ongeverifieerde berichten circuleren dat een vrouw is verkracht (nog aan het verifiëren), en aanvallen nemen toe.

Lokalen melden dat de politie opdracht lijkt te hebben gekregen om niet in te grijpen.

Voor zover ik het begrijp, beweren Europese bronnen dat Facebook zwaar werd gebruikt om grote groepen te organiseren, met de bedoeling iedereen tegelijk te laten komen. Facebook heeft ze niet opgedoekt.

*Opmerking— de mainstream media besteden hier weinig aandacht aan, en de meeste info komt van lokalen. Informatie is moeilijk te verifiëren. Er vindt een invasie plaats, ja, maar neem alles daarbuiten met een korrel zout.
 
Ceuta is niet het vasteland van Spanje, maar een Spaans gebied in Noord Afrika.




Giorgia Meloni waarschuwt dat de crisis in Ceuta een bedreiging vormt voor de Europese grenzen en kondigt aan dat Italië overweegt het Schengengebied met Spanje op te schorten en buitengewone maatregelen te nemen om illegale immigratie tegen te gaan.

Concreet houdt de opschorting van het Schengengebied in dat de grenscontroles aan de binnengrenzen tussen Italië en Spanje opnieuw worden ingevoerd, waardoor het vrije verkeer van personen zonder systematische controles tussen beide landen tijdelijk wordt opgeschort om de nationale veiligheid te versterken.
 
Dat verklaart heel veel. Misschien hebben de Marokkanen een punt en komen ze in opstand tegen een vreemde overheerser.

Mike

Ceuta is een Spaanse enclavedag aan de noordkust van Afrika. De stad werd in de oudheid gesticht door de Feniciërs en was achtereenvolgens in handen van de Romeinen, Vandalen, Byzantijnen en verschillende islamitische dynastieën. In 1415 veroverde Portugal de stad, waarna het in 1668 via het Verdrag van Lissabon aan Spanje werd overgedragen.

Marokko claimt de stad tot op de dag van vandaag als deel van zijn grondgebied.

Zo is er ook nog Melilla, Peña de Velez de la Gomera, de Eilanden Alhucemas en de eilanden Chafarinas en het eiland Perejit.


Van mij mogen ze dat ellemaal hebben. Het feit is dat dat degenen die daar ilegaal binnenkomen, daar niet blijven maar verdeeld worden.
Mensensmokkelaars maken misbruik van een recente uitspraak van het Spaanse Hooggerechtshof, waarin werd bepaald dat migranten die zwemmend of per boot aankomen niet zomaar direct mogen worden teruggestuurd zonder een juridische procedure.

In 2021 is dit nog eens gebeur, in mindere mate, met slechts 10.000 ilegalen.

Enkel de minderjarigen mogen blijven en worden verdeeld. Dat waren er toen ca 800, 8%. Hetzelfde zou dus nu 3200 zijn.
 
Dat verklaart heel veel. Misschien hebben de Marokkanen een punt en komen ze in opstand tegen een vreemde overheerser.

Mike
Ceuta is al 500 jaar in bezit van Spanje. Daarvoor is het continu onderdeel van verschillende rijken en dynastieën geweest. Het grootste gedeelte van de bevolking is Spaans.

Is dit niet gewoon onderdeel van het Kalergi plan? Spanje is nogal vrijgevig met verblijfsvergunning waardoor migranten door heel de EU kunnen zwerven.

Ik ga er niet vanuit dat ze Ceuta willen veroveren, maar gewoon naar het beste EU land willen.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.710
Berichten
634.804
Leden
8.706
Nieuwste lid
Vuurvogel
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan