Mees Wijnants

Ik zag net ook dit:
Ik had die Tim Hofman niet hoog zitten of zo:
maar hij geeft even een kijkje in hoe het bij hem in zijn bovenkamer eraan toegaat:



Het is een algeheel westers cultureel fenomeen dat speelt bij mannen en vrouwen:
als je maatschappij op een gegeven moment te veel ingesteld is op ''leven'', dan krijg je echt zwakzinnige mannen en vrouwen.
Je moet als mens toch een goed evenwicht zien te zoeken tussen leven en overleven in deze wat mij betreft gekke wereld waarin we leven: anders krijg je die uitwassen.
Meestal helt iemands manier van leven naar 1 van tweeen: overleven of leven.
Beide mentaliteiten: mensen met een mindset van overleven of leven die kunnen elkaar maar moeilijk vinden: dit doortrekt overigens ook alle MBTI-persoonlijkheden: van elks hebben je persoonlijkheden die op overleven en op leven zijn georienteerd.
Zag je ook bij de corona-crisis wat mij betreft.
 
Laatst bewerkt:
De overheid verhoogde de accijns op tabak en alcohol zo erg dat iedereen het gewoon in het buitenland ging halen.

Resultaat: minder belastinginkomsten dan vorig jaar. Precies het tegenovergestelde van wat ze wilden.

En dit is exact hetzelfde wat er gebeurt met inkomstenbelasting en erfbelasting. Verhoog je de belasting? Dan gaan mensen weg. Ze emigreren. Ze zoeken constructies. Onderaan de streep: minder inkomsten.
 
Frankrijk registreerde 41 ontvoeringen van cryptohouders in drie maanden.

Een belastingambtenaar haalde de rijkste houders uit de eigen welvaartdatabase van de staat en verkocht hun namen en adressen aan de maffia. Vingers werden op camera afgesneden. Gezinnen werden in hun huizen vastgebonden.

Overheid en IT. Een zeer veilige combinatie.
 
Geloof jij nog alles? Of ben je al wakker?

Leuk weetje voor de zondagochtend.

Chat Control wordt verkocht als bescherming tegen kinderporno. En mensen denken: prima, ik ben tegen kinderporno.

Wat ze niet doorhebben: al jouw chatberichten worden gescand door een Amerikaans bedrijf genaamd Thorn. Zij gaven €600.000 per jaar uit aan lobbyen in het Europees Parlement. Twee ex-Europol medewerkers stapten over naar Thorn. Neelie Kroes zit in het bestuur.

Thorn verkoopt scansoftware op abonnementsbasis. Chat Control dwingt duizenden bedrijven precies dat te kopen. Miljarden aan omzet, gecreëerd door een wet.

En het werkt aantoonbaar niet. Criminelen stappen gewoon over naar andere versleutelde diensten.

Briefgeheim weg. Privacy weg. Maar ja, kinderporno.

Geniet van je koffie.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.727
Berichten
640.530
Leden
8.713
Nieuwste lid
realrebbit02
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan