Benjamin Netanyahu

53.000 Israëlische dubbele burgers die over de hele wereld wonen, vlogen naar Israël om te stemmen in de verkiezingen.

Israël staat zijn burgers die in het buitenland wonen niet toe om per post te stemmen, dus de 53.000 gaven gemiddeld $2.900 per persoon uit om naar Israël te vliegen.

Telegram meldt dat hun belangrijkste motivatie is om Netanyahu weg te stemmen, zodat Israëls reputatie kan worden "hersteld".
 
Likud:

De verkiezingen in de staat Israël zijn gestolen door Arabische partijen die terrorisme steunen en de vernietiging van de Joodse staat nastreven door middel van ernstige strafbare feiten zoals omkoping, bedreigingen, geweld, vervalsingen en het gebruik van verboden software om kiezers te mobiliseren.

De Likud-partij levert aan de politie, de Shin Bet en de Kiescommissie honderden getuigenissen en bewijzen van stemfraude in vele Arabische stembureaus aan – duizenden enveloppen met contant geld en stembriefjes van Ra'am, bedreigingen en geweld tegen stembureauleden, meerdere kiezers achter het gordijn, stemmen met dubbele identiteiten, discrepanties tussen het aantal enveloppen en het aantal kiezers, gebruik van verboden mobilisatiesoftware en meer.

Wij eisen van de politie en de Shin Bet een grondig onderzoek naar de stemfraude door de Arabische partijen en het ten volle vervolgen van de daders.

Wij eisen van de Kiescommissie onmiddellijke actie om deze strafbare feiten te onderzoeken, die op extreme wijze de zuiverheid van de verkiezingen in Israël en de verkiezingsuitslagen hebben geschaad.

Dit is een ernstige aanslag op de Israëlische democratie en het stemrecht van de Israëlische burgers. De handhavingsinstanties moeten hard en onmiddellijk optreden.
 
Major UPDATE on Israel’s Elections

Regular Vote Count Nears Completion and Neither bloc has the 61 seats needed for a majority.

Latest seat projections:
• Netanyahu bloc: 53
• Eisenkot bloc: 48
• Arab parties: 19

Up to 650,000 special ballots, including military votes, remain to be counted and could change the results.



Netanyahu's Likud Party CRIES Election Fraud After Palestinians VOTE

After an estimated 80% of 1948 Palestinians turned out to vote, Netanyahu's Likud party claimed the election was "stolen by Arab parties."

Apparently, it is only a democracy when Netanyahu WINS. This is PATHETIC.



Mike
 
NOW: 🇮🇱 NETANYAHU IS TRYING TO CLING TO POWER

Netanyahu’s Likud party has just said that the Israeli elections have been “Stolen by the Arab parties,” and are demanding an “investigation.”

They’re saying this because the Arab-led parties received record votes, meaning Netanyahu’s bloc won’t be able to from a Knesset majority.

“The elections were stolen by Arab parties through bribery, threats, violence, forgeries and illegal software to mobilize voters,” insists the Likud party in a statement.

We knew this was going to happen 🤦🏻‍♂️ Netanyahu won’t relinquish power easily.



Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.739
Berichten
645.472
Leden
8.714
Nieuwste lid
gordezzRuime
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan