Dotcom Radio

Zal Trump door de Deep State worden geneutraliseerd, en dat te midden van de chaos rond Iran?

Het ontslag van top generaals tijdens de chaos rond de oorlog met Iran heeft alarm geslagen over de politisering van het Amerikaanse leger. Tegelijkertijd lijken de spanningen tussen Trump en de nationale veiligheidsdiensten toe te nemen. De vraag of het land nog bestuurbaar is, valt steeds moeilijker te negeren: het risico op een institutionele confrontatie of op een ‘Watergate’- of zelfs ‘JFK’-achtige uitkomst is niet langer ondenkbaar.

 
dotcom.radio aflevering 515 van 19-04-2026

19-04-2026 Deze week in aflevering 515: China openlijke hulp aan Iran – Candace’s is EPIC – Trump is a slave – Hongarije verliest – Pesticides Chemtrails – Weather Modification in Iran – en meer, …


@fatsnotbad

Ik heb nog een onderwerp wat misschien interessant is om een keer te belichten:

Namelijk wat de elite specifiek van plan is met Amerika als proxy voor wereld dominantie.

Het is duidelijk dat Amerika en de rest van het Westen in verval zijn. Ik hoor verschillende geopolitieke analisten zeggen dat de elite probeert om het Amerikaanse imperium tenkoste van alles te behouden. Hoe valt dat te rijmen met het WEF dat zegt dat Amerika niet langer het machtigste land zal zijn? Het binnenlandse beleid van Amerika en het Westen is alleen nog maar zelfvernietiging.

Deindustrialisatie van Amerika zorgt voor
meer afhankelijkheid van China. Massamigratie van burgers uit landen die tegen het Amerikaanse imperium zijn. Drugsproblematiek, lage straffen voor criminelen, verslechtering van het onderwijs, feminisering, woke gedachtegoed en polarisatie. Dit zorgt voor een steeds zwakkere economie en minder mensen die als kanonnenvoer kunnen dienen.

Dit zogenoemde linkse afbraakbeleid wat heeft geleid tot de popular vote voor Trump, wordt door hem verder uitgerold. Trump deporteert minder illegalen dan zijn voorgangers en de economie holt verder achteruit. Tegelijkertijd zie je de band tussen Amerika en bondgenoten verslechteren. Een aantal zionistische miljardairs roven het land ook nog snel leeg.

Alex Jones en Flynn Junior beweren dat Trump expres zo slecht regeert omdat hij de midterms wil verliezen. Alles wat Trump doet speelt inderdaad de zogenoemde linkse afbraak agenda van de Democraten opnieuw in de kaart. Misschien dat Trump net voor vertrek nog een grote crisis veroorzaakt die zij dan als dekmantel gebruiken om versneld en ongehinderd helemaal los te gaan.

Valt er van dit vernietigde land straks nog wel iets te plukken of iemand voor het karretje te spannen? Wie wordt Israëls nieuwe proxy en geldschieter?
 
Her antwoord hierop, zoals ik het zie.

Vorig jaar was ik nog van mening dat Trump nog steeds verwikkeld was in een '5D chess'-spel. Voorwaarde voor deze denkwijze is dat Trump gezond is van lijf en leden (en geest).

Nu, een jaar later, is duidelijk dat de beste man volkomen ontoerekenjngsvatbaar moet worden verklaard vanwege een dementerende staat. Als je hierin meegaat kan er al geen sprake zijn van welk bewust beleid dan ook.

Misschien is de trieste realiteit dat Trump maar wat doet en zegt en dat er helemaal geen plan achter zit. Het doet enorm denken aan zijn chaotische eerste regeringsjaar, 2017. Voor de komst van Q was er geen touw aan vast te knopen. Was hij toen al dementerend? Gezien het gedragspatroon lijkt het er wel op.

Mike
 
Laatst bewerkt:

Forum statistieken

Onderwerpen
4.679
Berichten
624.733
Leden
8.701
Nieuwste lid
Alex B
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan