FvD



Dit is een goed idee, dan kunnen we gelijk zien welke partijen het landsbelang echt willen dienen.

Zeker en een slimme strategische zet van retteketet Baudet om juist hierin (als openlijke Trump-sympathisant) het voortouw te nemen.
 
Exit Ferdinand.





Nu Baudet zich uitspreekt is de ophef groot. Ineens begrijp je waarom ze zich al die tijd op de vlakte hebben gehouden.

Mike
 
Thierry Baudet wordt in Washington onthaald door zwaargewichten als Ron Paul, Jeffrey Sachs en Douglas McGregor, en luncht bij Bobby Kennedy thuis. Hij spreekt talen, kent zijn dossiers, en beweegt zich moeiteloos tussen de intellectuelen der aarde.

En Nederland? Nederland heeft zijn eigen jaloerse clowns en hoernalisten die smalend doen, hem negeren en buitensluiten. Het is zo sneu, zo kinderachtig, zo armoedig — een land dat liever kleinzielig afbreekt dan groots erkent.

Mr. dr. @thierrybaudet
spreekt voortreffelijk zijn talen, is erudiet, heeft een groot internatonaal netwerk en wordt bovendien uitgenodigd te spreken op events die er toe doen. Door vernederlanders wordt hij danig miskent. Stakkers!
 
Al jaren is Col. Douglas McGregor @DougAMacgregor met zijn ongeëvenaarde ervaring in oorlogs- en crisissituaties wereldwijd, een belangrijke inspiratie- en informatiebron voor iedereen die verder wil kijken dan de waan van de dag. Van Oekraïne en het Midden-Oosten tot China en Taiwan: Douglas McGregor heeft een tegendraadse, eigenzinnige maar altijd goed onderbouwde visie. Een van de belangrijkste stemmen van onze tijd!

 
Met @lidewij_devos
op werkbezoek in de Oostvaardersplassen. “Rewilding” is een slecht, links idee.

Oikofobie in een nieuw jasje: de mens, de beschaving wordt als “slecht” en als “gevaar” gezien en moet zich dus terugtrekken (dat zien we ook in het Stikstofdossier, het Klimaatdossier, in de landbouw en visserij, etc.).

Terwijl het helemaal niet béter wordt zonder menselijk natuurbeheer.

En de mens juíst degene is die de natuur mooi, schoon en “natuurlijk” kan houden!

Stem voor liefde, stem voor natuurbeheer: stem Forum voor Democratie op 29 oktober.
 
Het volledig vernietigen van Gaza en het koloniseren van de West Bank is moreel onaanvaardbaar, vanuit humanitair oogpunt onacceptabel en bovendien dramatisch voor álle betrokkenen. Voor de Palestijnen, voor Europa, én voor de Israëli’s zélf. Waarom @fvdemocratie zowel sancties tegen Hamas als óók tegen de regering-Netanyahu steunt.



Nog steeds niet zo scherp als ik zou willen, maar voldoende kritisch voor mij voor dit moment.

Mike
 


Ja FVD was er ook in 2016 al als de kippen bij met een referendum organiseren toen Oekraine bij de EU wilde komen.
Een unicum.
De wereld erachter was nog niet zo zichtbaar als tegenwoordig, maar elk extra land bij die kolos van een EU was er 1 teveel, zo redeneerde ik nog destijds.
Oekraine is veel meer dan zomaar een extra land bij de EU besefte ik later.
Maar wat een vooruitziende blik van de FVD.
Ik weet het nog precies toen dat ik mijn moeder heb overgehaald tegen die deelname te stemmen: zij had geen idee en overigens kon het haar ook niet veel schelen.
Het leek toen nog allemaal een beetje ver van mijn bed: nu is de gemiddelde normie zogenaamd erg begaan met de Oekraine sinds de kennelijk beruchte februari 2022, maar toen speelde dat totaal niet in 2016.
In 2022 was een bepaalde vriendin van vroeger in maart van dat jaar o.i.d. ineens een soort Oekraine-groupie geworden: ze zei eerder ook van dat ze mij altijd zo ongerust over de wereld(-politiek) vond terwijl het haar interesse nooit had, wat ook zo was daarvoor.
Nou met die covid bleek ze ineens die naald in haar arm te willen terwijl ze een naaldenfobie had en ineens bleek ze zo'n Oekrainegroupie.
Ik wist echt niet wat ik meemaakte in die tijd.
De wereld is sinds die covid echt GEK geworden.
 
Laatst bewerkt:
Het zijn de autisten die onrechtvaardigheden en leugens blootleggen. De inwendige frictie vindt zo een uitweg. Heel herkenbaar voor mij. Ook ik beweeg in de lokale politiek om te kunnen dealen met de dagelijkse frustraties over alle leugens en manipulaties. Helaas is het huidige systeem zo ziek en corrupt dat het weinig zoden aan de dijk zet. De subsidies en andere geldstromen houden alles verankerd en mensen zitten vast tussen bestaanszekerheid en angst voor nieuwe, afwijkende gedachten. Of om gecanceld te worden en status te verliezen.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.607
Berichten
591.108
Leden
8.688
Nieuwste lid
Jacq
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan